W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Rozmowy o innych MMO i MMORPG.

Re: W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Postautor: metanol » 22 lut 2014, 11:39

Witam ]:->

Tibia
Runes of Magic
Dungeons & Dragons Online - gram obecnie
Allods Online
Baldur's Gate I i II
Might & Magic VI-IX
World of Warcraft
Neverwinter i Neverwinter II
Icewindy

Awatar użytkownika
metanol
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 4
Rejestracja: 22 lut 2014, 11:00
Reputacja:
Neutralny
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Postautor: Czar » 23 maja 2014, 9:10

Możecie krzyczeć za odkopanie tematu. . . ale tutaj ostatnio NIC się nie dzieje :D

Tibia (któż przez to nie przechodził)

Silkroad Olnine- czyli pierwsze mmo, które mnie na prawdę wciągnęło i uratowało zainteresowanie rozgrywką online przed zagładą. Patrząc na tę grę z perspektywy czasu. . . pojęcia nie mam dlaczego. Questy są wprost okrutne: "Zabij 1000 XXX", "Zbierz 600 czegoś tam wypadających z czegoś" (w efecie człowiek tłukł potwory przez 3 dni żeby ukończyć jednego questa. Mimo to MMO cieszyło się ogromną popularnością ^^

Aika- Koleżanka z strony, na której publikuję rysunki przedstawiła mi to jako: Jedyną w swoim rodzaju grę. No może i jest jedyna, ale jakoś mnie nie zainteresowała.

Rappelz- Natrafiłam na tytuł gdy wraz z grupą z Silkroad Online szukaliśmy czegoś nowego. Dla mnie nic wybitnego, ale może wybrzydzam.

WoW- Noc dodać, nic ująć ^^

Aion- fajny, ale niestety dobijanie wyższych lvl'i koszmarnie się dłuży i trochę zniechęca do gry. Wciąż ości na moim komputerze i od czasu do czasu jest uruchamiany. Sporo ograniczeń na koncie darmowym- dostęp do domu aukcyjnego, sloty postaci itp.

TERA- Jedna z moich ulubionych gier. Pierwsze MMO z systemem "Non-Tareget", w które miałam okazję grać. Szczerze? oczarowała mnie. Sterownie przypomina to, które znany z Nevera. Jednak Tera wygrywa na polu precyzji- czasami ułamki sekund decydują o możliwości uniknięcia ataku. Cała walka wydaje się nieco bardziej realistyczna. Grafika przyjemna dla oka, powiedziałabym, ze skierowana do fanów Mangi i Anime. Masa fajnych zastosować, questy się nie dłużą, Każda instancja ma swój niepowtarzalny charakter. Każdy Boss ma inne umiejętności, mocne i słabe strony, które trzeba znaleźć i wykorzystać poprzez opracowanie odpowiedniej taktyki walki. Wspaniała rzecz (w dodatku wchodzi nowa klasa <3)

Aura Kingdom- Ostatnio postanowiłam je wypróbować. Trudno powiedzieć coś szczególnego.

Nostale- Uhhh, zostałam zmuszona i więcej tego nie tknę. Gra zachwalana przez chłopaka, z którym się spotykałam. Średnia wiekowa: 12 lat xD

Flyff- Nie wytrwałam zbyt długo. Ta cukierkowo- błyszcząca grafika oślepia i sama w sobie odrzuca.

Lineage II- któż nie zna Lineage. Pomimo zachwytu jakim jest darzone. . . nie jestem największa fanką tego MMO. PvP było po prostu nudne.

Mu Online- Oh, kolejna gra, która została zarekomendowana przez inna osobę- tym razem przez partnera. Niby ludzie to uwielbiali (to chyba kolejny z tych niezrozumiałych fenomenów). Rogrywka banalna, szczerze mówiąc można zostawić komputer z włączoną gra i wciśniętym LPM.

9 Dragons- całkiem ciekawe jeśli patrzymy na to z perspektywy czasu, w którym powstało. Podział na klany wydawał się być całkiem fajnym pomysłem, można by podrasować samą rozgrywkę i byłaby szansa na hit.

2 moons- Szał na tę grę zrodził się na forum Silkroad, gdzie połowa rozczulała się nad nadchodzącą grą wrzucając trailery i screeny. W sumie w porównaniu do Silka wypadała całkiem nieźle ;)

Fiesta Online- Nope, nope, nope (chyba nie mam szczęścia do tych uroczo wyglądających gier)

Forsaken World- Z tego co pamiętam to było całkiem fajne. Ciekawe, niespotykane klasy dawały szerokie pole do popisu, instancje miały swój urok i każda wymagała innego pomysłu na przejście.

Last Chaos- nie powiem wiele, nie grałam aż tak długo. Nie zauroczyło mnie.

Metin2- No tak, to też znamy.

PW- Szał ciał, latanie, pływanie i walki w wszelkich rejonach świata- czy to pod wodą czy w powietrzu. Gra względnie przyjemna. Dobry pomysł, prosi się o lepsze wykonanie- co częściowo zrobili w Aionie.

Ragnarok- Stary dobry ragnarok oferujący tyle możliwości kształtowania postaci, że to nie mieści się w głowie ^^

RIFT- Znów gra polecona, nie mój klimat. Została określona słowami: "Rift jest niesamowity! Może być 5 clerów stojących obok i każdy będzie zupełnie inny! Musisz sama komponować umiejętności" tsaaa

Rohan- Strasznie duża zależność w party. Szczerze mówiąc, po raz pierwszy spotkałam się z takim podejściem do tematu. Czasem fajne, czasem nie sposób iść na spot powalczyć- bo nie ma skąd wziąć konkretnego buffa. Kolega, kolegi, który gra tą klasą dzisiaj nie gra.

Wydawało mi się, że było tego trochę więcej :D może pozapominałam.

Awatar użytkownika
Czar
Redaktor
Redaktor
 
Posty: 44
Rejestracja: 05 kwie 2014, 21:31
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Kobieta
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Aris

Re: W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Postautor: Vex » 23 maja 2014, 9:38

Ja ostatnimi czasy coś zacząłem pocinać w Ghost Recon Phantoms :D

Co do RIFT, gra jest przyjemna, sporo się dzieje ale na dłuższą metę jest nudna :)

W PW sam bym pograł znowu bo gra jest świetna, można się kiedyś umówić na jakąś partię :D

Awatar użytkownika
Vex
Moderator Globalny
Moderator Globalny
 
Posty: 584
Rejestracja: 11 mar 2013, 4:25
Lokalizacja: Rybnik
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Lost Heaven
Postaci w Neverwinter: Nazwa Postaci: Vexuslord
Klasa: Control Wizard

Re: W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Postautor: Czar » 23 maja 2014, 10:01

ocho! Mój limit 3 MMO na komputerze zostanie całkowicie obalony :D
Ale niestety perspektywa towarzystwa w grze jest silniejsza (zbyt duże przerwy w graniu w daną grę często odbierają mi ten przywilej :cry: )

Ghost Recon Phantoms? Zapytam kolegi, który jest moim recenzentem strzelanek ^^

Awatar użytkownika
Czar
Redaktor
Redaktor
 
Posty: 44
Rejestracja: 05 kwie 2014, 21:31
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Kobieta
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Aris

Re: W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Postautor: Vex » 23 maja 2014, 10:45

Ghost Recon jest ciekawą grą bardzo, ja polecam :D

No to jak znajdziesz więcej czasu na Pw to ja chętnie się dołączę no i oczywiście trzeba sie w Nw zgrać:D

Awatar użytkownika
Vex
Moderator Globalny
Moderator Globalny
 
Posty: 584
Rejestracja: 11 mar 2013, 4:25
Lokalizacja: Rybnik
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Lost Heaven
Postaci w Neverwinter: Nazwa Postaci: Vexuslord
Klasa: Control Wizard

Re: W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Postautor: Czar » 23 maja 2014, 11:26

Dam znać jak ściągnę ^^

Ach, ja się jeszcze na Blade and Soul szykowałam. Funkcjonuje to w ogóle w końcu? Przez rok zacierałam na to ręce, a później porzuciłam.

Jedno pytanie: TS3, Mumble, Skype czy tez inne cudaczne wynalazki? :D

Awatar użytkownika
Czar
Redaktor
Redaktor
 
Posty: 44
Rejestracja: 05 kwie 2014, 21:31
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Kobieta
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Aris

Re: W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Postautor: Vex » 23 maja 2014, 13:21

Ts3 byłby dobry :D

Tak, mówili coś o grudniu jeśli się nie mylę bo w Japonii jest to na abonament a my mamy f2p :D

Awatar użytkownika
Vex
Moderator Globalny
Moderator Globalny
 
Posty: 584
Rejestracja: 11 mar 2013, 4:25
Lokalizacja: Rybnik
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Lost Heaven
Postaci w Neverwinter: Nazwa Postaci: Vexuslord
Klasa: Control Wizard

Re: W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Postautor: Marysia269 » 28 maja 2014, 19:32

Metin2 i tibia :D gra tu ktos moze jeszcze w Tibie? :)





bezużyteczne pozycjonowanie stron białystok
Fixed. & BAN ;).
~Sarr

Awatar użytkownika
Marysia269
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2014, 19:29
Reputacja:
Płeć: Kobieta
Gildia: Brak

Re: W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Postautor: Czar » 29 maja 2014, 14:37

Łooooo, Tibia, kiedy to było xD
Jakoś nie wspominam tego dobrze. może i to jest rozwinięta gra, ale ja nie potrafiłam docenić tych 8 pikseli na krzyż imitujących walkę xD

Awatar użytkownika
Czar
Redaktor
Redaktor
 
Posty: 44
Rejestracja: 05 kwie 2014, 21:31
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Kobieta
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Aris

Re: W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Postautor: Lue » 02 sie 2014, 14:06

Czas odkpopac temat ;)
Lineage-pare latek
Aion-od 3 lat i nadal
Neverwiner
Nie licze gier ktore probowalem ale mi nie podchodzily i zaraz byly odinstalowane.
Czar nie wprowadzaj ludzi w blad,Aion odkad przeszedl na f2p niema zadnych ograniczen,chyba ze sie gra na europejskim privie pelnym botow,czitow i z pare miesiecznym opoznieniem patchow( w dodatku nie wszystkich).Tylko i wylacznie oficjalny Aion NA jak ktos chce grac

Awatar użytkownika
Lue
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2014, 13:58
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne Gry MMO

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron
Reputation System ©'