[BUILD] Mob-Control Build

Klasy Postaci w Neverwinter to temat szeroki jak Faerûn.
Poznaj mistrzów magii, oręża i przebiegłych złodziejaszków.

Re: [CW] Mob-Controll Build (do oceny)

Postautor: 1GurU9 » 25 sie 2013, 23:29

@marximo

Właśnie wróciłem z dwutygodniowego urlopu i powoli wczytuję się w materię. Mogę jednak zaznaczyć, że bajka z entangling + shield została odesłana do lamusa, bądź jak kto woli spier... :P

Z tego co widzę będzie dużo tentegowania i odnośnie gearu i skilli bo do tej pory niepokonany wezyr stracił na przydatności przez nerf shielda. Teraz do zrzucania z klifów bardziej przydatny wydaje się push, ale wtedy tracimy entangling czyli generator wielkich ilości AP przy grupkach mobów. Kombinacje dwóch setów mają w tym momencie większy sens. Kolejny tydzień jak widać zapowiada się dosyć pracowicie :) Jeżeli jest ktoś chętny do brainstormingu to zapraszam do rozmowy, zawsze przyda się świeże spojrzenie na skille ^^


P.S: @Vex, teraz też się nie zgadzam, nosząc butki i rękawki z weavera :D

Zbieram łapki w górę na laserową korektę wzroku, aby móc ściągnąc te denka od jabola :-D
Awatar użytkownika
1GurU9
Miejscowy Bohater
Miejscowy Bohater
 
Posty: 65
Rejestracja: 17 lip 2013, 15:57
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: Fun Over Everything (lider)
Postaci w Neverwinter: Pipalinda@gurufoe - Control Wizard

Re: [CW] Mob-Controll Build (do oceny)

Postautor: 1GurU9 » 01 wrz 2013, 15:27

Zrobiłem niewielki update. Build nadal dobrze działa po patchu, szczególnie jeśli nie mamy jeszcze wykokszonego wdzianka z +/-2k penetracji pancerza jeżeli takową posiadamy i reszta statystyk też jest na przyzwoitym poziomie to zachęcam do wypróbowania mojego obecnego buildu.

Zbieram łapki w górę na laserową korektę wzroku, aby móc ściągnąc te denka od jabola :-D
Awatar użytkownika
1GurU9
Miejscowy Bohater
Miejscowy Bohater
 
Posty: 65
Rejestracja: 17 lip 2013, 15:57
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: Fun Over Everything (lider)
Postaci w Neverwinter: Pipalinda@gurufoe - Control Wizard

Re: [BUILD] Mob-Control Build

Postautor: kamilox789 » 11 gru 2013, 22:48

mam pytanie jakam sciezke wybrac jak mogłbys to bys mi rozpisał i jakie osiagniecia itp

Arishok@kamiloxs789
Awatar użytkownika
kamilox789
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2013, 23:17
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Liga Cienia
Postaci w Neverwinter: Arishok

Poprzednia

Wróć do Neverwinter - Klasy Postaci

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron
Reputation System ©'