pytania od nowego

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

pytania od nowego

Postautor: Cerberus » 16 lip 2015, 14:44

Witam
Mam kilka pytań odnośnie gry:
1. Czy gra za realna gotówkę to obowiązek? (proszę tylko nie pisać, że "nie to nie obowiązek chcesz to płacisz nie chcesz to nie". Dobrze wiem, że często jest tak, że ludzie wydający kasę na grę są zawsze priorytetowo traktowani, mają lepsze eq, szybciej rozwijają postać itp. Wiem też, że w wielu grach jest to zmorą a jak jest w Nev?)
2. Jak tu wygląda ulepszanie przedmiotów? Można zniszczyć przedmiot podczas ulepszania? Można się jakoś przed tym zabezpieczyć?
3. Jak wygląda bonowanie przedmiotów? Czy jest to raczej loteria czy można to stosunkowo łatwo zrobić?
4. Czy granie solo jest możliwe? (planuję grać strażnikiem z tarczą)
5. Czy ktoś z was zna jakaś gildię która rekrutuje świeżaków?
6. Ostatnia sprawa to prośba o wypisanie mi 2-3 głównych wad i zalet tej gry waszym zdaniem.
Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
Cerberus
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 30
Rejestracja: 16 lip 2015, 14:34
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: pytania od nowego

Postautor: bulek20 » 16 lip 2015, 16:15

Cerberus » dzisiaj, 14:44 pisze:Witam
Mam kilka pytań odnośnie gry:
1. Czy gra za realna gotówkę to obowiązek? (proszę tylko nie pisać, że "nie to nie obowiązek chcesz to płacisz nie chcesz to nie". Dobrze wiem, że często jest tak, że ludzie wydający kasę na grę są zawsze priorytetowo traktowani, mają lepsze eq, szybciej rozwijają postać itp. Wiem też, że w wielu grach jest to zmorą a jak jest w Nev?)
2. Jak tu wygląda ulepszanie przedmiotów? Można zniszczyć przedmiot podczas ulepszania? Można się jakoś przed tym zabezpieczyć?
3. Jak wygląda bonowanie przedmiotów? Czy jest to raczej loteria czy można to stosunkowo łatwo zrobić?
4. Czy granie solo jest możliwe? (planuję grać strażnikiem z tarczą)
5. Czy ktoś z was zna jakaś gildię która rekrutuje świeżaków?
6. Ostatnia sprawa to prośba o wypisanie mi 2-3 głównych wad i zalet tej gry waszym zdaniem.
Z góry dzięki.

http://nw-forum.pl.perfectworld.eu/foru ... .php?f=522

Awatar użytkownika
bulek20
Harfiarze
Harfiarze
 
Posty: 270
Rejestracja: 05 paź 2013, 20:57
Lokalizacja: Racibórz
Reputacja:
Zaufany
Płeć: Facet
Gildia:
Postaci w Neverwinter: CW_Diablę

Re: pytania od nowego

Postautor: ENEROZRM » 18 lip 2015, 0:26

Cerberus » 16 lip 2015, 14:44 pisze:Witam
Mam kilka pytań odnośnie gry:
1. Czy gra za realna gotówkę to obowiązek? (proszę tylko nie pisać, że "nie to nie obowiązek chcesz to płacisz nie chcesz to nie". Dobrze wiem, że często jest tak, że ludzie wydający kasę na grę są zawsze priorytetowo traktowani, mają lepsze eq, szybciej rozwijają postać itp. Wiem też, że w wielu grach jest to zmorą a jak jest w Nev?)
2. Jak tu wygląda ulepszanie przedmiotów? Można zniszczyć przedmiot podczas ulepszania? Można się jakoś przed tym zabezpieczyć?
3. Jak wygląda bonowanie przedmiotów? Czy jest to raczej loteria czy można to stosunkowo łatwo zrobić?
4. Czy granie solo jest możliwe? (planuję grać strażnikiem z tarczą)
5. Czy ktoś z was zna jakaś gildię która rekrutuje świeżaków?
6. Ostatnia sprawa to prośba o wypisanie mi 2-3 głównych wad i zalet tej gry waszym zdaniem.
Z góry dzięki.


1.Gra jest oficjalnie Free2Play.Nieoficjalnie zarobić Ad jest ciężko i kupowanie ZEN jest praktycznie nie zbędne
2.Można stracić regenty można też się uchronić poprzez ochronki
3.Można ulepszać wszelkiego rodzaju kamieniami
4.Samemu nic nie osiągniesz na instancje drużyna jest 5 osobowa optymalnie 3xDPS,Kleryk lub palladyn pod heal i tank ewentualnie tank palladyn
5.Czasami się ogłaszają na polskich kanałach czatu
6.Wady:Lagi lagi i jeszcze raz lagi,balans postaci na pvp,bugi. Zalety: z dobrą ekipą(gildią)przyjemnie się gra i można pogadać na ts

Awatar użytkownika
ENEROZRM
Harfiarze
Harfiarze
 
Posty: 211
Rejestracja: 26 lip 2014, 0:21
Reputacja:
Respektowany
Płeć: Facet
Gildia: Polish Domination
Postaci w Neverwinter: GWF,TR,CW,DC,HR,SW


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron
Reputation System ©'