Zestaw Pytań

Wszelkie dyskusje o Neverwinter.
Hola, podróżniku! Blizny na Twych ramionach skrywają niejedną historię. Usiądź na chwilę i porozmawiajmy...

Zestaw Pytań

Postautor: zorek123 » 15 lip 2013, 11:41

Witam , wczoraj wbiłem 60 lvl i dopiero teraz nie ogarniam. Mam nadzieje ze dostane tu odp na moje pytania
Gram Rougem

Jakie uroki mam wstawiać w moje itemy?

Miejsce użytkowe , Miejsce na atak , Miejsce na obrone. O co tu chodzi , że np jak wstawie ten urok w pierscionek to mi da to co pisze w miejscu użytkowym?

Do jakiej rangi można upgradować uroki? I jakie jaką range najlepiej wstawiac (nie majac duzo AD , a żeby jako tak ogarniać)
Jakie robic dungeony? Narazie robiłem tylko Egipskie cos tam , ale i tak sie nie udalo bo team sie rozsypal w polowie.
Ktore są latwe i warto robic ktore nie ?

Narazie kupiłem za te AD , ktore uzbieralem w grze gówniane epickie itemy na start. Jaki set mam zbierać będąc rouge? na co zwracac uwage?
Do czego jest chwała? Moge ją wydawac na potionki i sie nie martwic , czy jest sens zbierac na cos konkretniejszego?

Czy warto zbierac z tych dungów niezidentyfikowane zwykle przedmioty? Jest szansa wydropienia cos wartosciowego ? Czy raczej strata AD na zwoje ? Zbierać tylko z bossów?

Awatar użytkownika
zorek123
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 12
Rejestracja: 25 cze 2013, 11:24
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Zestaw Pytań

Postautor: Undertaker » 15 lip 2013, 13:12

zorek123 pisze:Witam , wczoraj wbiłem 60 lvl i dopiero teraz nie ogarniam. Mam nadzieje ze dostane tu odp na moje pytania
Gram Rougem

Jakie uroki mam wstawiać w moje itemy?

Miejsce użytkowe , Miejsce na atak , Miejsce na obrone. O co tu chodzi , że np jak wstawie ten urok w pierscionek to mi da to co pisze w miejscu użytkowym?

Do jakiej rangi można upgradować uroki? I jakie jaką range najlepiej wstawiac (nie majac duzo AD , a żeby jako tak ogarniać)
Jakie robic dungeony? Narazie robiłem tylko Egipskie cos tam , ale i tak sie nie udalo bo team sie rozsypal w polowie.
Ktore są latwe i warto robic ktore nie ?

Narazie kupiłem za te AD , ktore uzbieralem w grze gówniane epickie itemy na start. Jaki set mam zbierać będąc rouge? na co zwracac uwage?
Do czego jest chwała? Moge ją wydawac na potionki i sie nie martwic , czy jest sens zbierac na cos konkretniejszego?

Czy warto zbierac z tych dungów niezidentyfikowane zwykle przedmioty? Jest szansa wydropienia cos wartosciowego ? Czy raczej strata AD na zwoje ? Zbierać tylko z bossów?


W itemy wstawiasz takie uroki jakie jest miejsce w itemach... czyli jak item ma miejsce na atak to wstawiasz urok z atakiem np cios krytyczny czy penetracje pancerza :)
Zeby ogarniać wystarcza 4-5 na początek... Nie wsadza sie dobrych uroków w jak to ładnie ująłeś "gówniane epickie itemy na start"... Zaden epicki item z 60 lvl nie jest gówniany od tego trzeba zacząć... epickie itemy podnosza wartosc calego eq co tym samym otwiera ci dostep do nowych instancji i mozliwosc wydropienia nowych mniej gownianych itemow :)
Zbierać warto chociazby po to zeby je potem sprzedać... na zwoje szkoda AD bo zwoje dropią z moobow :) zrób kilka Foundry to zobaczysz...
Potki kupione za chwałe są do uzycia jedynie na potyczkach z tego co pamiętam :) wiec w normalnej grze ich nie uzyjesz... za chwale mozesz kupic srednio "gowniane" itemki ktore owszem są lepsze od niektorych itemow na 60 ale gorsze od itemow z instancji...
Które robić? rob te z dziennej misji od Rixa czy jak on sie zwie za 4000 AD... jesli EQ Ci pozwoli mozesz robić też inne instancje i próbować dropnąć cos ciekawego... polecam insty gdzie leca itemy 2 klasy na poczatek :) bo do zamku nie wejdziesz napewno :D
jak chcesz znalesc team ktory sie nie rozsypie proponuje poszukać gildii z ts najlepiej... tam jest wieksza szansa ukonczenia :) bo z kolejki czy tez skladanie teamu na mapie jest zwiazane z ryzykiem nieukonczenia :) mi raz w srodku wyszedl jeden z graczy bo padl i chyba sie zdenerwował... po 2 próbach ostatniego bosa wyszedl nastepny... zostalismy we trzech a bossa ubiliśmy :) zalezy na kogo trafisz.

a swoja drogą odpowiedzi na WSZYSTKIE te pytania znajdują sie w FQ :) trzeba tylko ruszyć głową i poszukać :)

Awatar użytkownika
Undertaker
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2013, 13:02
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Zestaw Pytań

Postautor: Vex » 15 lip 2013, 13:19

Nie poradzę Tobie co do rogue bo sam gram CW.
Ale mogę poradzić iż na 60lv uzbieraj chwałę z PvP by wymienić na set PvP w Trade of Baldes, tam gdzie są chłopki do bicia w PvP.
Dzięki secie PvP uzyskasz coś koło 8.600GS co pozowli Tobie robić Epickie Dungeony, i tam zbierać tylko i wyłącznie przedmioty które będziesz nosił- wypadają one z bossów tak jak i różnorakie shardy i uroki.
Nie zbieraj zielonych na 60 levelu chyba że tylko jako crap do sprzedanie u kupca, bo złoto będzie Tobie szybko schodziło.
Najbardziej opłacalne chodzenie na dungi jest w czasie eventu dungeon Delves ponieważ na końcu masz skrzynkę do otwarcia:)

Awatar użytkownika
Vex
Moderator Globalny
Moderator Globalny
 
Posty: 584
Rejestracja: 11 mar 2013, 4:25
Lokalizacja: Rybnik
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Lost Heaven
Postaci w Neverwinter: Nazwa Postaci: Vexuslord
Klasa: Control Wizard


Wróć do Neverwinter - Główne Forum Ogólne

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron
Reputation System ©'