Mam kilka pytań co do gry

Wszelkie dyskusje o Neverwinter.
Hola, podróżniku! Blizny na Twych ramionach skrywają niejedną historię. Usiądź na chwilę i porozmawiajmy...

Mam kilka pytań co do gry

Postautor: Venet » 03 lip 2013, 22:19

Witajcie .

Z takiej racji że bardzo zaciekawiła mnie gra Neverwinter postanowiłem zarejestrować się i zapytać o kilka rzeczy .
Pierwsza taka rzecz to jak jest tu z klasami ( chodzi mi głownie o łatwość rozwijania postaci i jak mogliście by mi podać co polecacie na początek )
Druga taka rzecz którą zauważyłem podczas rejestracji są to 3 serwery . Który według was jest najbardziej oblegany przez polaków ( chodzi mi głownię o to by nie grać sam ponieważ zawsze z kimś jest raźniej )
Trzecia taka sprawa to jak tu jest z ekwipunkiem ? Ciężko zdobyć itemy ? (Bronie zbroje itd )
I ostatnie moje pytanie jak jest z ,,lagami'' są one czy ich nie ma . Ponieważ nie mam najlepszego laptopa i gry niektóre zacinają mi się tak że bardzo bym prosił was o odpowiedź .

Jeżeli mogliście by mi podać jakieś konkretne linki czy to youtube czy to forum jak sobie zacząć grę itd był bym bardzo wdzięczny . I zapomniałem jeszcze zapytać czy gra jest czasochłonna i co wy sądzicie o niej :) .

Jak narazie to wszystko liczę na pomocne odpowiedzi :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Venet
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2013, 22:01
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Venet

Re: Mam kilka pytań co do gry

Postautor: Kepis » 03 lip 2013, 23:06

Najbardziej oblegany przez polaków jest Dragon.

Ja gram na Mindflayer i tu też jest ich nie mało.
gildie-neverwinter/neverwinter-pl-rekrutacja-t54.html

Co do klasy to musisz wiedzieć czy lubisz grać tankiem, dps-em lub postacią buffującą.
Ekwipunek zdobywa się z moobów lub skrzyń których jest pełno w misjach i na mapach.
Co do lagów to na Dragonie bywały, na Mindflayer nie mam żadnych.

Gra jest ciekawa i wciągająca wraz z zwiększającym się lvlem poszerza się coraz to więcej możliwości, takie jak crafting, dungi grupowe, pvp i wiele innych rzeczy.

Ale to już sam musisz odkryć i przetestować.

Kepis.
TR: 60LvL.
Niziołek.
Moja Kampania:
NWS-DD2X6OCPW

Spoiler: Pokaż
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=74VQAC8Xk0E[/youtube]
Awatar użytkownika
Kepis
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy
 
Posty: 189
Rejestracja: 27 cze 2013, 15:28
Reputacja:
Zaufany
Płeć: Facet
Gildia:

Re: Mam kilka pytań co do gry

Postautor: Ammerus » 04 lip 2013, 0:04

Na Dragonie nie ma lagów, u mnie przynajmniej a gram na lapku, chociaż bardziej stawiaj na przepustowość łącza, bo NO nie ma kolosalnych wymagań i nawet staruchy pociągną. Postacie testuj sam - na pewno któraś Ci przypadnie do gustu.

Awatar użytkownika
Ammerus
Miejscowy Bohater
Miejscowy Bohater
 
Posty: 62
Rejestracja: 02 lip 2013, 22:49
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: Heroes of Evermeet
Postaci w Neverwinter: Ammerus, tank.


Wróć do Neverwinter - Główne Forum Ogólne

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

cron
Reputation System ©'