Garść pytań

Wszelkie dyskusje o Neverwinter.
Hola, podróżniku! Blizny na Twych ramionach skrywają niejedną historię. Usiądź na chwilę i porozmawiajmy...

Garść pytań

Postautor: mianek » 11 maja 2013, 15:40

Witam serdecznie wszystkich zaczynam przygodę z gra neverwinter , gra zapowiada się świetnie ten klimat dungeonow itp naprawde mnie wciąga. Ale mam kilka pytań ,które mnie dręczą i nigdzie nie mogę znaleść na nie odpowiedzi.Więc zwracam się o pomoc do ludzi bardziej obeznanych z gra i posiadających lepsze info niż ja :P

1. Czy jeśli wyjdzie Polska wersja gry to będzie koniecznosc zrobienia postaci na nowym serwerze? czy będzie możliwość jej przeniesienia? W tej chwili gram na serwerze Dragon i troche odpycha mnie myśl że jak wyjdzie Pl to będę musiał zaczynać od nowa chcąc pograć w ojczystym jezyku.
2.Co to są moduły do newerwinter http://nw.perfectworld.com/module1 ?
3.W sumie ciężko pytać o podanie możliwych klas postaci ,które się ukażą bo tego pewnie nikt nie wie ,ale jak sadzicie na co można liczyć?
4,Czy PvP to tylko te battlegroundy 5v5? czy może istnieją jakieś areny itp?

Narazie to chyba tyle... Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :) z góry pozdrawiam

Awatar użytkownika
mianek
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:29
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia:

Re: Garść pytań

Postautor: Musmus » 11 maja 2013, 16:42

Mogę spróbować odpowiedzieć na pytanie 1.
Jak można zauważyć, są już 3 wersje neverwinter w europie: angielska, niemiecka i francuska. Nie posiadają oni osobnych serwerów, jedyne co różni się to po prostu język klienta, którego używają.
Przypuszczam, że tak samo będzie z naszą wersją: będziemy mieli spolonizowanego klienta gry, a grać będziemy dalej na tych samych serwerach. Które, z tego co mi wiadomo, po becie staną się i tak jednym wielkim serwerem. Więc nie sądzę, że dostaniemy cały osobny "świat" :)

Azierl Thizzgore@thizzgor
Thizzra Arael@thizzgor

Tak, to są postaci z gry. Pisać śmiało, chętnie nabiorę was, zabiorę ad i ucieknę do ciep.. w sumie nie, do zimnych krajów.
Awatar użytkownika
Musmus
Miejscowy Bohater
Miejscowy Bohater
 
Posty: 43
Rejestracja: 03 maja 2013, 14:10
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: Neverwinter PL

Re: Garść pytań

Postautor: Vex » 11 maja 2013, 16:50

Odpowiedzi:
1. Ja sądzę natomiast że dostaniemy swój osobny serwer, z tego względu że Polacy lubią non stop pisać na głównym czacie po polsku, a jak by nie było obowiązkowym językiem jest angielski a raczej taki międzynarodowy w tej grze:)
Więc jeśli twórcy gry chcą dmuchać na zimne za nim będą sypały się reporty i inne tego typu sprawy zrobią nam osobny dystrykt jak to ma w przypadku Guild Wars:)
2. Moduły to takie jakby dodatki lub rozszerzenie świata o nowe lokacje, w tym przypadku będzie to prawdopodobnie Underdark:)
3.Być może będzie o wiele więcej klas, takich jak Ranger czy Warlock lub Sorcer czy inne, ale to tylko w dalszym rozwoju gry:)
4.Do tej pory jest tylko Dominacja graczy poprzez zdobywanie punktów, ale nie wątpliwe jest że powiększą ten zasób PvP:) (sam liczę na wojny gildii)

Awatar użytkownika
Vex
Moderator Globalny
Moderator Globalny
 
Posty: 584
Rejestracja: 11 mar 2013, 4:25
Lokalizacja: Rybnik
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Lost Heaven
Postaci w Neverwinter: Nazwa Postaci: Vexuslord
Klasa: Control Wizard

Re: Garść pytań

Postautor: rymasz » 12 maja 2013, 8:34

Odnośnie 1) to może nie cały serwer, a czat "globalny" jedynie będzie obcięty do danego języka. Ekonomicznie byłby to dziwny ruch jakby odizolowali nacje ...

Awatar użytkownika
rymasz
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 38
Rejestracja: 11 maja 2013, 10:08
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia:


Wróć do Neverwinter - Główne Forum Ogólne

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości

cron
Reputation System ©'