[PORADNIK] Poradnik Alchemika – Krok po kroku...

Opasłe tomy Wiedzy Tajemnej czekają na najodważniejszych śmiałków.

[PORADNIK] Poradnik Alchemika – Krok po kroku...

Postautor: JohnsonCase » 24 cze 2013, 0:27

Obrazek
W związku z problemami jakie nawiązały się ostatnimi czasy w momencie wejścia nowej profesji jaką jest Alchemia postanowiłem napisać, krótki poradnik, który pomoże Wam przejść przez trudy levelowania tego rzemiosła. Pominę krok, kiedy uzyskujemy swojego „robola”.

Krok #1:
Wchodzi do okna profesji (klawisz „N”) i wykonujemy 10 minutowe zadanie „Gather Simple Components”.
Obrazek

Krok #2:
Wykonaj kolejne zadanie „Simple Vitriol Extraction”. Dodatkowo do tego zadania konieczne jest zaopatrzenie się w Solvent – można go kupić u M’tari Prin’tala znajdującego się na targowisku w Protector’s Enclave gdzie się kupuje inne komponenty do profesji.
Obrazek

Krok #3:
Wykonaj eksperyment. Gwarantowane jest, że otrzymasz Unstable Potion w losowych eksperymentach odkryjesz nową recepturę i otrzymasz podstawową wiedzę alchemiczną (Basic Alchemical Knowledge).
Obrazek
Obrazek

Krok #4:
Mając „Basic Alchemical Knowledge” możesz wykonać kolejne zadanie – „Alchemical Research” po którym wskoczy poziom rzemiosła.
Obrazek

GRATULACJE ZDOBYŁEŚ 2 POZIOM! - W tej chwili konieczne będzie zdobycie 3szt. „Basic Alchemical Knowledge”, aby to zdobyć możemy wykonać w/w kroki lub iść krok dalej…
Obrazek

Krok #5:
Wykonujemy eksperyment (nie zapomnijmy o komponentach z kroku nr 2).
Obrazek
Obrazek
KILKA CHWIL PÓŹNIEJ…
Obrazek

Krok #6:
Powtarzamy tą czynność do uzyskania 3 szt „Basic Alchemical Knowledge”, a kiedy już zdobędziemy wykonujemy zadanie „Alchemical Research” z poziomu 2.
Obrazek
Zadanie wykonuje się 2 godziny… Można w tym czasie coś innego porobić…
Obrazek

Po zakończeniu wskakuje Nam poziom 3 Alchemii kontynuując tym samym zabawę w laboratorium, ale…

„Pamiętaj chemiku młody, wlewaj zawsze kwas do wody”

Pozdrawiam Serdecznie! Johnson Case
Odwiedź mój Fanpage i daj mi "Like it!": Johnson Case
Nie zapomnij mnie ocenić! - Każdy punkt jest dla mnie istotny!
Awatar użytkownika
JohnsonCase
Zaprawiony w Bojach
Zaprawiony w Bojach
 
Posty: 70
Rejestracja: 17 cze 2013, 14:55
Lokalizacja: Hajnówka
Reputacja:
Bohater
Płeć: Facet
Gildia: Brotherhood of the Flame
Postaci w Neverwinter: Guardian Fighter (Zbrojny Strażnik)

Re: [PORADNIK] Poradnik Alchemika – Krok po kroku...

Postautor: Sarr » 23 lip 2013, 16:22

Hmm, coś znikły obrazki? :mysli:

http://www.facebook.com/PL.Neverwinter - Neverwinter.com.pl na Facebook!
http://www.neverwinter.com.pl - Nasz Portal Neverwinter.
Awatar użytkownika
Sarr
Administrator
Administrator
 
Posty: 267
Rejestracja: 04 gru 2012, 3:20
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: It's a secret.

Re: [PORADNIK] Poradnik Alchemika – Krok po kroku...

Postautor: JohnsonCase » 24 lip 2013, 23:13

Niebawem poprawię... na dniach :)

Pozdrawiam Serdecznie! Johnson Case
Odwiedź mój Fanpage i daj mi "Like it!": Johnson Case
Nie zapomnij mnie ocenić! - Każdy punkt jest dla mnie istotny!
Awatar użytkownika
JohnsonCase
Zaprawiony w Bojach
Zaprawiony w Bojach
 
Posty: 70
Rejestracja: 17 cze 2013, 14:55
Lokalizacja: Hajnówka
Reputacja:
Bohater
Płeć: Facet
Gildia: Brotherhood of the Flame
Postaci w Neverwinter: Guardian Fighter (Zbrojny Strażnik)

Re: [PORADNIK] Poradnik Alchemika – Krok po kroku...

Postautor: TuIde » 31 sie 2013, 14:07

Autor to coś niepoważny jest, od czerwca nie ma czasu na poprawki 'wielki minus' dla niego.

Może jakaś dobra dusza ten temat na nowo by opracowała ?

Akurat bardzo by to było pomocne...

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
TuIde
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2013, 14:02
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Kobieta
Gildia: Brak

Re: [PORADNIK] Poradnik Alchemika – Krok po kroku...

Postautor: Rozarh » 17 sie 2016, 20:33

Nie wiem, czy to komuś na coś potrzebne, ale ja Alchemię miałem najszybciej na 25 poziomie. Mniej więcej wyglądało to tak:
Każdy poziom alchemii wbija się przez posiadanie kilku zwojów o alchemii, które zdobywa się przez robienie eksperymentów na takim poziomie na jakim ma się aktualnie alchemię. Aby móc robić eksperymenty trzeba dysponować potrzebnymi składnikami.
Ja zamiast robić te składniki poszedłem na skróty i kupowałem je w domu aukcyjnym za AD. Są tam one naprawdę tanie i robiąc dwa dungeony 12lvl dziennie (9k AD) można się okupić. Aqua Vitae (lub podobny na wyższych poziomach) kupowałem więcej (bo potrzebna do kilku eksperymentów) a butelki z miksturami z reguły 10x tyle ile potrzeba do eksperymentów. Jak już wszystko odebrałem to robiłem eksperyment za eksperymentem - jeśli nadal miałem AD to od razu po rozpoczęciu kończyłem eksperyment. Jak już zabrakło AD to czekałem te 10min robiąc misje w grze, ale z reguły udawało się uzyskać potrzebne zwoje zanim AD się skończyły :mrgreen: - nie z każdego eksperymentu wypada zwój, ale jak się przyśpiesza to potrafią wypaść raz za razem :-D
No a potem odpalenie zadania, które daje doświadczenie (już nie pamiętam jak się nazywało :fak: ) i czekanie na jego ukończenie. Niewykorzystane składniki można sprzedać w domu aukcyjnym, ale ja odłożyłem je do skrytki bankowej gildii - pewnie się jeszcze komuś przydadzą :D
Takim sposobem wbicie 25 poziomu Alchemii zajmuje około 3 tygodni

Rozarh
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 27
Rejestracja: 16 sie 2016, 8:32
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia:


Wróć do Bilblioteka Neverwinter

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron
Reputation System ©'