Pytanie od nowego

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Pytanie od nowego

Postautor: pallaris » 26 cze 2014, 12:44

Witam,poczytałem faq oraz forum odnośnie początkującego gracza,i chciałbym zadać pytania na które nie znalazłem odpowiedzi:

Pierwsze pytanie:

Czy gracze są podzieleni na swego typu "królestwa" które toczą ze sobą wojny,jak w większości gier mmo? Chcę zacząć grę z paroma znajomymi i głupio by było gdyby się okazało że ja wybrałem krasnoluda,kto inny półelfa i przez to jesteśmy po przeciwnych stronach.

Drugie pytanie:

Czy w grze istnieją swego rodzaju "kanały" i jeżeli tak to jak je zmieniać.Zacząłem grać ze znajomym..sam początek biegaliśmy razem,jednak po wejściu do miasta mimo że staliśmy w tych samych miejscach to nie widzięliśmy się nawzajem.

Jeżeli pytania są głupie to przepraszam,jednak prosiłbym o wyrozumiałe odpowiedzi.

Awatar użytkownika
pallaris
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2014, 12:37
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Pytanie od nowego

Postautor: Aniol » 26 cze 2014, 13:24

Na początku nie ma żadnych królestw. Więc bez obaw że będziecie po przeciwnej stronie. Chyba ze podczas PvP w Icewind Dale opowiecie się po przeciwnych frakcjach ,ale to dopiero od 60 lev, a do tego czasu poznasz o co chodzi.
W lokacjach są "kanaly". Klikając na niebieski klejnot przy minimapie rozwinie się ich lista , tam zaznaczone jest kto gdzie jest i można się przenosić.

Awatar użytkownika
Aniol
Wielki Mentor
Wielki Mentor
 
Posty: 452
Rejestracja: 08 maja 2013, 12:08
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Neverwinter PL

Re: Pytanie od nowego

Postautor: susel5 » 26 cze 2014, 17:22

pallaris » dzisiaj, 12:44 pisze:po wejściu do miasta mimo że staliśmy w tych samych miejscach to nie widzięliśmy się nawzajem.


Możecie stworzyć ze znajomym 2-osobową drużynę. Przy zmianie lokacji trzeba poczekać przy bramie na resztę drużyny a następnie przenoszeni jesteście razem.

Awatar użytkownika
susel5
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 4
Rejestracja: 23 maja 2014, 10:23
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Bogowie Olimpu, Obisidian
Postaci w Neverwinter: Donn Swordhand, Peren Wolfsbane


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron
Reputation System ©'