Zaloguj się, a zmniejszymy ilość reklam! Dołącz także do nowej, polskiej grupy Neverwinter Online!

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!

Dzień ojca- inspiracje i pomysły

Tu można gaworzyć na wszelkie tematy niezwiązane z Neverwinter. Np. o Waterdeep? ;)

Dzień ojca- inspiracje i pomysły

Postautor: FerdinandErlingur » 20 cze 2014, 11:29

Hej, to już za 3 dni a ja dalej nic ni wymyśliłem, macie może jakieś pomysły na prezent? Coś czym mógłbym się zainspirować?
Ogólnie mój ojciec to jest klasyk. Piwko, TV, polityka + militaria, to ostatnie raczej odpada bo już ma tyle sprzętu, że ciężko pomieścić ;p
Dzięki za każdą radę ;)

Awatar użytkownika
FerdinandErlingur
Włóczykij
Włóczykij

Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Elf

Re: Dzień ojca- inspiracje i pomysły

Postautor: bekomo » 13 lut 2019, 15:16

polecam miło spędzić czas w ten dzień z tatą i wybrać się do Hotel w lesie mazury Bardzo klimatyczne miejsce, duzo atrakcji , kazdy znajdzie cos dla siebie. Maja przystępne ceny i wysoki standard. Polecam, super pomysl na prezent, oboje bedziecie zadowoleni ze wspolnie spedzonego czasu na lonie natury.

Awatar użytkownika
bekomo
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec

Reputacja:

Re: Dzień ojca- inspiracje i pomysły

Postautor: Like12 » 16 paź 2019, 19:21

Ja zamierzam mojemu kupić perfumy - jak co roku. I jak co roku usłyszę ten sam nieśmieszny żart, że pewnie śmierdzi... Ehhh .

Awatar użytkownika
Like12
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec

Reputacja:

Wróć do Tawerna Offtopic