Poszukuję gildii - jestem początkującym graczem. (Dragon)

Pisz tutaj, jeżeli szukasz konkretnej Gildii i wciąż nie znalazłeś interesującej Cię oferty.

Poszukuję gildii - jestem początkującym graczem. (Dragon)

Postautor: zaqsed3 » 13 lis 2013, 21:56

Witam wszystkich. :)
Wczoraj pobrałem Neverwinter i stworzyłem jakąś tam postać. Zdążyłem nią chwilę pograć i gra bardzo mi się spodobała, lecz nie chcę grać sam.
Dlatego szukam gildii, w której człowiek liczy się bardziej niż kupka pikseli, którą gra. :idea:
Chcę również zagłębić się w świat gry i szukam grupy osób, które chętnie odpowiedzą na moje pytania dotyczące nie tylko świata gry, lecz także życia i innych, ciekawych zagadnień. :tia:
Mam nadzieję, że znajdą się takie osoby, które będą skore do przyjęcia mnie pomimo tego, że nie mam zbyt dużo wiedzy na temat gry. W sumie to dopiero zaczynam. :grin:
W innych grach natknąłem się na gildie, w których priorytetami liderów było ekspienie, dropienie cennych rzeczy i nie za bardzo szefostwo zwracało uwagę na cechy charakteru członków.
Nie lubię grać w takich gildiach i chcę być w takiej, abym mógł nazwać ją rodziną. :)
Mile widziany TS :D
Czekam na odpowiedzi... :-D

Awatar użytkownika
zaqsed3
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:43
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Poszukuję gildii - jestem początkującym graczem. (Dragon

Postautor: Farasis » 17 lis 2013, 19:54

Zapraszam cię serdecznie do gildii Olewamy

Awatar użytkownika
Farasis
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 9
Rejestracja: 20 lip 2013, 18:58
Reputacja:
Neutralny
Płeć: Facet
Gildia: Olewamy
Postaci w Neverwinter: DPS :P


Wróć do Szukam Gildii

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron
Reputation System ©'