TR vs GF

Klasy Postaci w Neverwinter to temat szeroki jak Faerûn.
Poznaj mistrzów magii, oręża i przebiegłych złodziejaszków.

Re: TR vs GF

Postautor: 1GurU9 » 31 lip 2013, 9:15

Tak więc wyżej w moim poście masz linki do kilku artykułów na temar "Sewendejsa" :)

Powodzenia

Zbieram łapki w górę na laserową korektę wzroku, aby móc ściągnąc te denka od jabola :-D
Awatar użytkownika
1GurU9
Miejscowy Bohater
Miejscowy Bohater
 
Posty: 65
Rejestracja: 17 lip 2013, 15:57
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: Fun Over Everything (lider)
Postaci w Neverwinter: Pipalinda@gurufoe - Control Wizard

Re: TR vs GF

Postautor: Ejnox » 31 lip 2013, 10:07

Pytanie : Dlaczego ci którzy używają bulidów moją gorsze osiągi niż ci, którzy sami kształtują postać?

Moja odpowiedź:
Bo ludzie którzy sami robią swoją postać, tworzą ja pod własny styl gry, wiedzą czego można się po niej spodziewać.

Natomiast, kiedy ktoś używa bulidu/a, jeden... No, wiecie, Przejmuje czyiś styl gry, który naprawdę rzadko jakby pokrywa się ze stylem, który dana osoba preferuje, przez to, nie dokońca jest skoordynowana w poruszaniu się skilli i umiejętności do których po prostu nie przywykła, a używa ich, bo "Najlepszy". Znów, moim zdaniem, ludzie używający bulidów naprawde rzadko grają dla zabawy! Grają po to, żeby wspinać się po drabinie sławy w grze, ale są spychani, a wiecie dlaczego? Bo nie wiedzą jak grać swoją postacią, bo to nie ich styl i umiejętności.


Ale, skoro wolisz...

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ejnox
Weteran Wielu Przygód
Weteran Wielu Przygód
 
Posty: 124
Rejestracja: 03 lip 2013, 14:23
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Ejnox, Łotr.

Re: TR vs GF

Postautor: Xaime » 31 lip 2013, 10:56

Ale Ejnox,ja nie mówię że się z tobą nie zgadzam,ani nie wybrałem dokładnie co zrobię :) Pewnie,znaczy na pewno będę grał po swojemu,ale jednak muszę miej więcej wiedzieć,jakie skille są najważniejsze,a jakie mało ważne i jakie EQ zbierać itd.Bo ja tego nie wiem :]

Obrazek
Awatar użytkownika
Xaime
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 22
Rejestracja: 29 lip 2013, 21:23
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: TR vs GF

Postautor: KostkaOreo » 31 lip 2013, 11:28

Ja brałbym TR, GF jest STRAAAAAAAAAAAAAAAASZNIE nudny.
A co do stosowania się do buildów, to lepiej jest posłuchać kogoś kto opisuje skille i samemu wybierać.

Szukam kogoś do gry, posiadam mikro, 33lvl CW 34lvl TR oraz zamierzam grać Klerykiem. Chętni pisać PW na forum Serwer dowolny :)
Nie kłuć się z idiotą, wpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
KostkaOreo
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 31
Rejestracja: 25 lip 2013, 23:46
Reputacja:
Dostrzeżony
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: MilQ, Lycossa Shift

Re: TR vs GF

Postautor: Ejnox » 31 lip 2013, 12:04

Pan kolega Buggs,

Od tego są opisy mocy i broni w grze. Nikt ci nie powie, który przedmiot jest lepszy, bo ty musisz o tym zdecydować? Ten który daje więcej mocy, czy krytów? Taki bulid powie ci, ŁADUJ W KRYTY ŁADUJ W KRYTY KRYTYFWFIWBEFGWEFGU

A potem?
Postać ssie. Bo gracz woli polegać na mocy, a nie na przypadku, ale inwestował wyłącznie w kryty, dlaczego? Bo bulid kazał.

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ejnox
Weteran Wielu Przygód
Weteran Wielu Przygód
 
Posty: 124
Rejestracja: 03 lip 2013, 14:23
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Ejnox, Łotr.

Re: TR vs GF

Postautor: Xaime » 31 lip 2013, 12:24

Roumiem Doktorku ^^
Bynajmniej ja rozumiem,tylko wiesz ja potrzebuję np. w tym momencie wiedzieć czy np.(Nie wiem jak to w tej grze się nazywa) "Lifesteal" czy kradzież życia,czy to na TF jest potrzebne czy nie,bo żeby się nie okazało,a jest taka możliwość że np. zrobiłbym to,a okazało by się że jest to wgl.nie potrzebne na tej klasie postaci.To tak jak nie wiem.Grałbyś supportem (nie odnosząc się tylko do tej gry),a pakowałbyś w DMG :) Rozumie mnie kolega Joker ? :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Xaime
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 22
Rejestracja: 29 lip 2013, 21:23
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: TR vs GF

Postautor: 1GurU9 » 31 lip 2013, 12:28

Ejnox » 13 min temu pisze:Pan kolega Buggs,

Od tego są opisy mocy i broni w grze. Nikt ci nie powie, który przedmiot jest lepszy, bo ty musisz o tym zdecydować? Ten który daje więcej mocy, czy krytów? Taki bulid powie ci, ŁADUJ W KRYTY ŁADUJ W KRYTY KRYTYFWFIWBEFGWEFGU

A potem?
Postać ssie. Bo gracz woli polegać na mocy, a nie na przypadku, ale inwestował wyłącznie w kryty, dlaczego? Bo bulid kazał.



Dlatego trzeba czytać i się doedukowywać oraz pytać o zdanie doświadczonych graczy. To że podążasz nieprzetartym szlakiem nie oznacza że idziesz w dobrą stronę, a nawet drobna zmiana potrafi dużo wnieść. O złych opisach itp. również dowiesz się od comunity, chyba że jesteś bardzo spostrzegawczy i forsiasty (tu przykład z setem wezyra dla czarodzieja, który swój bonus setowy stackuje trzy razy, a nie raz jak to wynika z opisu).

Kombinatorstwo to fajne hobby, ale nie należy się potem dziwić że nikt nie bierze cię do party na dunga. Drużyna to drużyna i jeżeli ktoś zawodzi mamy wipe.

Zbieram łapki w górę na laserową korektę wzroku, aby móc ściągnąc te denka od jabola :-D
Awatar użytkownika
1GurU9
Miejscowy Bohater
Miejscowy Bohater
 
Posty: 65
Rejestracja: 17 lip 2013, 15:57
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: Fun Over Everything (lider)
Postaci w Neverwinter: Pipalinda@gurufoe - Control Wizard

Re: TR vs GF

Postautor: Ejnox » 31 lip 2013, 14:11

Jest sens się tak sprzeczać? Uznajmy, że remis i skończmy.

Panie Bagz, Joker na moim avatarze jest tak zadowolony, ponieważ właśnie coś wysadził. Mam mu dać przez Pana kolejny dowód do radości? ^^

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ejnox
Weteran Wielu Przygód
Weteran Wielu Przygód
 
Posty: 124
Rejestracja: 03 lip 2013, 14:23
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Ejnox, Łotr.

Re: TR vs GF

Postautor: Xaime » 31 lip 2013, 20:33

Po 1 doktorku "Bugs" nie Bugz :P A ja jestem zadowolony bo właśnie wciąłem marchewkę,co powinno być powodem do radości hahahhaha :P
That conversation.
PS:Mam takie pytanie,bo chciałbym zmienić hasło do konta,a nie przychodzi do mnie e-mail :| i na żadne inne e-maile tka samo.

Obrazek
Awatar użytkownika
Xaime
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 22
Rejestracja: 29 lip 2013, 21:23
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Poprzednia

Wróć do Neverwinter - Klasy Postaci

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron
Reputation System ©'