Przezywalnosc gwf

Klasy Postaci w Neverwinter to temat szeroki jak Faerûn.
Poznaj mistrzów magii, oręża i przebiegłych złodziejaszków.

Przezywalnosc gwf

Postautor: juri988 » 14 maja 2014, 16:41

Witam mam problem z gwf od wgrania modulu 3 przezywalnosc mojego gwf jakby spadla i zbieram wiecej obrazen nawet na slabych mobach nie mam jakiejs super postaci ale dawal rade a teraz jest masakra i do tego dmg tez jest slabszy i moje pytanie czy po raz kolejny gwf zostal oslabiony ? .Bo juz po pierwszej przerobce byl slabszy o wiele a teraz nie mam szans ubic maga,lotra i chcialbym wiedziec czy ktos ma podobnie?

Awatar użytkownika
juri988
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 4
Rejestracja: 02 maja 2014, 15:25
Reputacja:
Neutralny
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: GWF

Re: Przezywalnosc gwf

Postautor: Czar » 15 maja 2014, 8:19

Wygląda na to, że masz rację. Normalnie pewnie nie zwróciłabym na to uwagi. Z mobami nie ma większego problemu, choć healer'a za nic nie odeślę ;) PvP wygląda nieco gorzej. Mamy nowy ekwipunek z czarnego lodu, który ma być niezłym "wspomagaczem". Uznajmy, że to forma mobilizacji :D

Awatar użytkownika
Czar
Redaktor
Redaktor
 
Posty: 44
Rejestracja: 05 kwie 2014, 21:31
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Kobieta
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Aris

Re: Przezywalnosc gwf

Postautor: juri988 » 15 maja 2014, 19:57

No niby dostaniemy to wyposarzenie ale tak samo jak i inne klasy chyba po raz kolejny trzeba wydac zeny na nowy build i mam nadzieje ze juz nie beda grzebac w obutecznym bo i tak zniszczyli ta klase.

Awatar użytkownika
juri988
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 4
Rejestracja: 02 maja 2014, 15:25
Reputacja:
Neutralny
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: GWF

Re: Przezywalnosc gwf

Postautor: Rytshy Voss » 16 maja 2014, 0:32

Mi się z kolei nie podoba zasięg jakim dysponuje GWF. Jest to niby wojownik, a potrafi przywalić potężnym atakiem nawet po oddaleniu się od niego na dobry kawałek. Miałem tak zarówno z lagami jak i bez lagów. Po prostu okropnie wkurza fakt, gdy ja już czuję, że odpłynąłem od gnojka, a ten mnie jednak kończy, bo cudownie zlał mnie w drodze mojego escape'u. Być może to tylko moje osobiste odczucie, have no idea. :)

Awatar użytkownika
Rytshy Voss
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 13
Rejestracja: 05 maja 2014, 19:08
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Burns when I PVP
Postaci w Neverwinter: Rytshy Voss
chory jamochlon

Re: Przezywalnosc gwf

Postautor: juri988 » 16 maja 2014, 8:45

No ma atak dystansowy ale w sumie tylko jeden ale tak samo jak tank napewno to jest denerwujace dla innych ale placza locznika sa gorsze od tego a gwf poprostu nie ma okreslonejj roli ani to wojownik ani tank dlatego ma skile tanka ,ja tez jestem za zeby gwf byl wojownikiem a nie hybryda bo jak narazie ma najgorzej okreslona role ze wszystkich takie jest moje zdanie

Awatar użytkownika
juri988
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 4
Rejestracja: 02 maja 2014, 15:25
Reputacja:
Neutralny
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: GWF

Re: Przezywalnosc gwf

Postautor: Rytshy Voss » 16 maja 2014, 19:15

Nie chodzi o same ataki dystansowe, zarówno ja jak i ludzie z mojej gildii odczuli wzmocnienie GWF. Nie chodzi już nawet o przeżywalność, ale taką popieprzoną zależność jego ataków (tych najzwyklejszych typu machanie mieczem przed sobą), a zasięgiem tych ataków - są nadnaturalnie wielkie. Co prawda jak ktoś się uprze to można takiego GWF'a tak czy siak ubić, ale niesprawiedliwość boli. :)

Awatar użytkownika
Rytshy Voss
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 13
Rejestracja: 05 maja 2014, 19:08
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Burns when I PVP
Postaci w Neverwinter: Rytshy Voss
chory jamochlon

Re: Przezywalnosc gwf

Postautor: Czar » 16 maja 2014, 20:34

Nie określałabym tego mianem niesprawiedliwości. Każda klasa ma swoje unikatowe zdolności, które są jej mocną, godną pozazdroszczenia stroną. Jeśli o samego GWF chodzi to nie ma w jego walce żadnej większej filozofii- czysty brut force, który tak sobie cenię :brwi:
Robiąc opis "Tropiciela" zauważyłam, że ma on szansę na zostanie pogromcą wszelkich klas ;)

Awatar użytkownika
Czar
Redaktor
Redaktor
 
Posty: 44
Rejestracja: 05 kwie 2014, 21:31
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Kobieta
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Aris

Re: Przezywalnosc gwf

Postautor: juri988 » 17 maja 2014, 7:01

Ja tez bym tego nie nazwal niesprawiedliwym bo to np.Dla mnie jedyna obrona przed lotrem ktory jest nastawioony na niewidzialnosc a tak jak ciagle macham kosa to go wkoncu dopadne.

Awatar użytkownika
juri988
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 4
Rejestracja: 02 maja 2014, 15:25
Reputacja:
Neutralny
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: GWF

Re: Przezywalnosc gwf

Postautor: FRIDEROO » 21 maja 2014, 1:08

Szczerze. Nie wiem co za tym stoi. Irytuje mnie to trochę i mam zamiar sprawdzić co przysłowiowo "Za tym stoi". Jak będę wiedział więcej poinformuje cię uprzednio :D

Awatar użytkownika
FRIDEROO
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 12
Rejestracja: 21 maja 2014, 1:05
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: BlooDSlayeR
Postaci w Neverwinter: Łotrzyk 60lv.


Wróć do Neverwinter - Klasy Postaci

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron
Reputation System ©'