Jak grać Kaplanem

Klasy Postaci w Neverwinter to temat szeroki jak Faerûn.
Poznaj mistrzów magii, oręża i przebiegłych złodziejaszków.

Jak grać Kaplanem

Postautor: kamiltbr » 10 sie 2013, 16:46

Po wbiciu 50 lvla Magiem postanowiłem pograć Kapłanem. Póki co mam 6 lvl i fajnie mi sie gra ale z tego co czytałem to potem bedzie cięzko. A więc mam pytanie, i nie odsyłajcie mnie do innych poradników bo czytałem je ale nigdzie nie znalazłem sensownej odpowiedzi. Jakie bony powinny być ważne dla Kapłana, bo jesli np dam w moc to strace ozdrowienie i na odwrót ale powiedzcie. W jakiej kolejności co jest dla niego najważniejsze i mniejwiecej ile czego powinno byc na 30-40 lvlu :) Z góry dzieki

Awatar użytkownika
kamiltbr
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 9
Rejestracja: 03 sie 2013, 17:11
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: CW

Re: Jak grać Kaplanem

Postautor: Hriane » 10 sie 2013, 19:01

ciężko, nie wiem nie grałem innymi klasami, ale sam wbiłem clerykiem 60 lvl o teraz robię drugiego poprawionego pod moje własne preferencje. Trzeba się nauczyć jednego Kleryk w NV nie może strać w miejscu, aggro uwielbia klera więc sprawne wykonywanie uników to.podstawa
kleryka można budować na wiele sposobów najpopularniejszy to crit cleric i jego odmiany

ja wybrałem rase człowieka ze względu na 3 dodatkowe featsy. ability rozdaje w siłę dla kryta i szybszej regeneracij wytrzymałości oraz w rozsądek dla trochę mocniejszego ataku i leczenia

Staty to przede wszystkim moc, kryt i odrodzenie warto mieć też tak do 2700 obrony w end game
Towarzysz najlepiej kot za AD, albo lewitujący kamień za zen
na początek może być dowolny towarzysz,

Set najlepszy to cudowny uzdrowiciel ale jest bajońsmo drogi, na początmu wystarczy set pvp lub T2 odpowiadajcy Twoim preferencjom.


Warto zajrzeć na http://clericguide.com/stat-priorities/ ... rns-table/
Jest tam wszystko co kleryk musi wEidzieć po angielsku ale z,translate google sobie poradzisz;)

Hriane
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 31
Rejestracja: 30 cze 2013, 10:21
Reputacja:
Dostrzeżony
Płeć: Facet
Gildia:


Wróć do Neverwinter - Klasy Postaci

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron
Reputation System ©'