Zniknięcie towarzysza

Problemy z grą? Żadna klątwa nie działa? Pisz tutaj!
Opisujemy wyłącznie problemy dotyczące działania gry, komputera i Rejestracji do Neverwinter.

Zniknięcie towarzysza

Postautor: Ryosen » 12 lip 2013, 20:09

Mam problem,mianowicie wykonywałem misję Podziemia: Tron Idris,wszystko szło gładko,aż doszedłem do jej końca,główny boss został pokonany,portal powrotny się otworzył,lecz skrzynia z nagrodą była nie do otworzenia,ani dla mnie,ani dla żadnego z graczy,którzy wykonywali ze mną misję.Misja została niezaliczona,ale to najmniejszy problem.Po wyjściu z podziemi,zniknął mój towarzysz.Sprawdzałem w zakładce towarzyszy,jest tak pokazana jakby był do mnie przyzwany,próbowałem go odesłać i znów wezwać,ale to nic nie daje.Nie mam drugiego towarzysza i póki co jestem zmuszony grać w pojedynkę.Proszę o pomoc.


Witaj! Zarejestruj się i przyłącz się do Nas!
Każda Twoja wypowiedź jako "gość" czeka na akceptacje przez Administracje co wydłuża czas czekania na odpowiedź
~Bipina

Awatar użytkownika
Ryosen
 

Re: Zniknięcie towarzysza

Postautor: Bipina » 12 lip 2013, 20:58

To taka mała pomoc do co Podziemi.
http://neverwinter.gamepedia.com/Dungeon_Delve/pl

A co do towarzysza spróbuje relognąć i zobaczyć czy coś to da.

"O to chodzi jedynie
By nap­rzód wciąż iść śmiało
Bo zaw­sze się dochodzi
Gdzie in­dziej niż się chciało "

Klasa: Trickster Rogue
Rasa: Krasnolud
Nick: Annalise
Awatar użytkownika
Bipina
Moderator
Moderator
 
Posty: 242
Rejestracja: 02 maja 2013, 10:25
Lokalizacja: Lublin, Polska.
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Kobieta
Gildia: Brak

Re: Zniknięcie towarzysza

Postautor: Beater » 28 mar 2015, 11:04

Rozumiem, że temat jest stary jednak nie został zamknięty a mój problem jest identyczny jak u kolegi, który go zakładał.

Dwa dni temu zablokowałem się w podziemiach. Dokładnie na tej samej zasadzie. Doszedłem do bossa solo po czym nie mogąc go ubić wylogowałem się by wyjść na powierzchnie. Niestety od tego czasu nie pojawia się już mój tank-towarzysz. W inwentory pusto. Nie wysyłany był na szkolenie. Żadnej informacji ostrzegającej czy czegokolwiek nie dostałem.. po prostu zniknął.. :o

Pomocy :?:

/edit
Dla potomnych - rozwiązanie:
Towarzysz nie znikł a przestał być przywołany. Wystarczy wejść w panel C -> Towarzysze -> Wezwij

Awatar użytkownika
Beater
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2015, 10:54
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Beater - Czarnoksiężnik plagi


Wróć do Neverwinter - Pomoc Techniczna

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 30 gości

cron
Reputation System ©'