Wielki Problem

Problemy z grą? Żadna klątwa nie działa? Pisz tutaj!
Opisujemy wyłącznie problemy dotyczące działania gry, komputera i Rejestracji do Neverwinter.

Wielki Problem

Postautor: BartekW11 » 16 wrz 2013, 15:56

Siemka mianowicie chodzi o to ,że zrobiłem sobie konto wszystko ładnie git nawet nie musiałem aktywować e-maila ale jak brat zrobił konto zalogował się dobrze było i wylogował się.Nic nie było przestawiane i teraz za żadne skarby nie da się zalogować na konto brata.Wszystko NA PEWNO dobrze jest wpisane i nic pisze ,że błędne hasło.Więc zrobiłem mu nowe konto lecz było trzeba aktywować e-maila więc zalogowałem się na niego lecz nie było żadnej wiadomości z linkiem aktywacyjnym. Na stronie https://register.perfectworld.com/account/resend_verification_code wszystko dobrze git nawet mi przyszła wiadomość z tym linkiem lecz gdy go klikam przenosi mnie na dobrą stronę pisze coś na czerwono po niemiecku ( google tłumacz przetłumaczył ,że błędne hasło i login ). Próbuje się zalogować znowu i pisze mi ,że trzeba potwierdzić e-maila. I tak bez skutku sprawdziłem już 4 wiadomości i to samo. Zrobiłem 3 konta na różnych e-mailach (gmail , wp , o2) lecz to samo więc pytam się was co mam zrobić. Wybaczcie jak był już taki temat ale nie mogłem znaleźć podobnego.

Awatar użytkownika
BartekW11
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2013, 15:45
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Wielki Problem

Postautor: Aniol » 16 wrz 2013, 16:15

Temat niżej tez jest ten sam problem... Być moze padło im coś przy rejestracji skoro przerzuca was na niemiecka stronę PW.

Awatar użytkownika
Aniol
Wielki Mentor
Wielki Mentor
 
Posty: 452
Rejestracja: 08 maja 2013, 12:08
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Neverwinter PL

Re: Wielki Problem

Postautor: BartekW11 » 16 wrz 2013, 16:49

;/ lipa a nie wiesz czemu ja nie musiałem potwierdzać wogóle adresu e-mail?

Awatar użytkownika
BartekW11
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2013, 15:45
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Wielki Problem

Postautor: ortos » 14 paź 2013, 10:57

Trzeba poczekać. Może coś z serwerami mają lub włam i trzeba czekać aż ogarną po prostu trzeba czasu ;)

terapia Si zobacz.
Awatar użytkownika
ortos
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2013, 10:52
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Wielki Problem

Postautor: Aniol » 14 paź 2013, 12:13

Czasem czas płynie szybko :) i na pytanie sprzed miesiąca się udziela dopiero teraz odpowiedzi :P

Awatar użytkownika
Aniol
Wielki Mentor
Wielki Mentor
 
Posty: 452
Rejestracja: 08 maja 2013, 12:08
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Neverwinter PL


Wróć do Neverwinter - Pomoc Techniczna

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron
Reputation System ©'