Nieskończone wczytywanie gry.

Problemy z grą? Żadna klątwa nie działa? Pisz tutaj!
Opisujemy wyłącznie problemy dotyczące działania gry, komputera i Rejestracji do Neverwinter.

Nieskończone wczytywanie gry.

Postautor: lukierroo » 26 mar 2015, 20:47

Witam, mam problem z grą a mianowicie z ładowaniem gry. Po jej włączeniu pojawia się logo CRYPTIC i pasek przeleci cały, po chwili pojawia się neverwinter, na dole Loading... i tak bez końca - nie załaduje mnie do widoku postaci.
Reinstalacja nie pomogła naprawić problemu, ale dodam, że po zaznaczeniu opcji bezpieczny tryb gra bez problemu uruchomi się. Później zmienię detale na maksymalne + rozdzielczość full hd i gra chodzi płynnie w stałych klatkach (sprawdzałem wiele lokacji włącznie z Enklawą) nawet ze szczegółowością postaci na 200% i tymi innymi pierdółkami. Jak zmienie ustawienia i je zaakceptuje wszystko chodzi dobrze do czasu aż wyłączę grę i ponownie ją chcę włączyć to pojawia się ten problem który opisałem na początku. wczytywanie bez końca. Próbowałem nawet ustawić na średnie czy coś i zapisać a później sprawdzić czy to coś zmieni ale nie - taki sam szit :(
ktoś wie co zrobić? Pomocy :) na drugim komputerze bez problemu smigam w to więc wina napewno stoi po stronie tego :/

Awatar użytkownika
lukierroo
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2015, 20:40
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia:

Re: Nieskończone wczytywanie gry.

Postautor: ENEROZRM » 27 mar 2015, 0:46

Ja osobiście nie mam takich problemów ale moze to ci pomoże http://nw-forum.pl.perfectworld.eu/show ... post395202

Awatar użytkownika
ENEROZRM
Harfiarze
Harfiarze
 
Posty: 211
Rejestracja: 26 lip 2014, 0:21
Reputacja:
Respektowany
Płeć: Facet
Gildia: Polish Domination
Postaci w Neverwinter: GWF,TR,CW,DC,HR,SW

Re: Nieskończone wczytywanie gry.

Postautor: Burger34 » 09 kwie 2015, 23:18

Po aktualizacji mam ten sam problem : (( co może być przyczyną?

Awatar użytkownika
Burger34
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 6
Rejestracja: 02 sie 2013, 12:33
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak


Wróć do Neverwinter - Pomoc Techniczna

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

cron
Reputation System ©'