Logowanie

Problemy z grą? Żadna klątwa nie działa? Pisz tutaj!
Opisujemy wyłącznie problemy dotyczące działania gry, komputera i Rejestracji do Neverwinter.

Logowanie

Postautor: Eviar » 22 wrz 2013, 5:29

Witam. Mam już postać dłuższy czas. Niestety, pewnego razu nagle mnie wylogowało (odcięcie prądu). Po uruchomieniu komputera, nie mogę odpalić gry przez Launcher. Uruchamia się, lecz nie pojawia się okno (gdzie można wpisać login i hasło). Po najechaniu na pasek zadań wyświetla się miniatura prawidłowo otwartego launchera, lecz nie można w żaden sposób otworzyć pełnowymiarową wersję, czy na ślepo wpisać hasło i zaakceptować.

Samą grę udało się uruchomić przez GameClient.exe Niestety, po wklepaniu loginu i hasła, próbuje połączyć się do servera z kontem... lecz w końcu znika z powodu zbyt długiego czasu oczekiwania. Co ciekawe, interfejs mam po angielsku, mimo że miałem wcześniej ustawiony język polski.
Dostosowałem się do neverwinter-pomoc-techniczna/trololo-spam-spam-uwaga-uwaga-t332.html , próbowałem wyczyniać cuda z aktualizacją różnych rzeczy (chociaż nie wiem co ma flash czy przeglądarka do gry z klientem), lecz nic to nie dało.

Czy ktoś miałby jakieś porady?

Awatar użytkownika
Eviar
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 5
Rejestracja: 15 sie 2013, 17:30
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Logowanie

Postautor: Aniol » 22 wrz 2013, 16:16

Prawym przyciskiem na skrót do gry na pulpicie i w zakładce skrót zmień uruchom normalne okno na zmaksymalizowane i zatwierdź.

Awatar użytkownika
Aniol
Wielki Mentor
Wielki Mentor
 
Posty: 452
Rejestracja: 08 maja 2013, 12:08
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Neverwinter PL


Wróć do Neverwinter - Pomoc Techniczna

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron
Reputation System ©'