Szukam ludzi do wspólnej gry.

Wszelkie dyskusje o Neverwinter.
Hola, podróżniku! Blizny na Twych ramionach skrywają niejedną historię. Usiądź na chwilę i porozmawiajmy...

Szukam ludzi do wspólnej gry.

Postautor: Whiter » 05 wrz 2017, 22:27

Hej. Zdążyłem liznąć nieco świata Neverwinter ,lecz miałem długą przerwę od gry i większość znajomych się wysypała. Stąd mój post. Szukam ludzi w wieku powyżej 18 lat ,którzy 'przygarną' kolegę z 'minimalnym' pojęciem o grze. Level nie gra roli ;p

Awatar użytkownika
Whiter
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2017, 22:21
Reputacja:
Dostrzeżony
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Nick: Whiter
Rasa: Drakon
Klasa: TR
Level: 70

Re: Szukam ludzi do wspólnej gry.

Postautor: Whiter » 10 wrz 2017, 12:36

Ref

Awatar użytkownika
Whiter
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2017, 22:21
Reputacja:
Dostrzeżony
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Nick: Whiter
Rasa: Drakon
Klasa: TR
Level: 70

Re: Szukam ludzi do wspólnej gry.

Postautor: Letsgobaby » 03 paź 2017, 17:20

Siema odswiezam ja tez szukam ludzi do wspolnej gry. Bardzo mi przykro ze to forum jest tak martwe razem ze strona www. Moze jednak bysmy razem cos pograli. Pozdrawiam wysylam zapro.

Awatar użytkownika
Letsgobaby
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2017, 17:18
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Szukam ludzi do wspólnej gry.

Postautor: Gruszkin » 11 paź 2017, 22:18

Zapraszam na codziennego streama na twitchu z moja żona gramy 1-2 h dziennie wieczorem. Gramy w 1 akt. Idzie nam mocno nieudolnie, przydało by się wsparcie :) jutro napewno tez będzie stream. https://www.twitch.tv/gruszkin

Awatar użytkownika
Gruszkin
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2017, 22:11
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Szukam ludzi do wspólnej gry.

Postautor: Hanibal » 12 paź 2017, 14:08

Czesc macie juz jakas gildie ? jesli nie to zapraszam do mojej , malo/srednia gildia z graczami o roznym doswiadczeniu :D
HANIBAL@r3ap3r255 kontakt :)

Awatar użytkownika
Hanibal
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 16
Rejestracja: 15 cze 2016, 16:18
Reputacja:
Zaufany
Płeć: Facet
Gildia: Spartanie
Postaci w Neverwinter: GWF HANIBAL

Re: Szukam ludzi do wspólnej gry.

Postautor: Ruvikk » 19 lip 2018, 17:06

witaj takze poszukuje ludzi ale mam tylko 21lvl i tez malo wiem o tej grze i poszukiwalbym kogos z tym samym lvl a nawet nizszym do przygody

Awatar użytkownika
Ruvikk
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2018, 16:59
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Półork

Re: Szukam ludzi do wspólnej gry.

Postautor: robus2000 » 26 lip 2018, 11:29

witam
Osiągniecie 60 lvl jest już b.łatwe. Cryptic od poprzedniego modułu bardzo poszedł nowym graczom na rękę i tak zbalansował grę, żeby to było łatwe/szybkie/przyjemne. łatwiej już jest ''założyć'' na nową postać epicki sprzęt. Można go łatwiej samemu zdobyć albo kupić na aukcji. Ceny tych starszych epickich itemów są nieduże więc zakładając taki sprzęt klasy /niebieski/ 319 lvl lub wyżej mozna swobodnie /w miarę łatwo/ expić postać od 60 - 70 lvl. Można też korzystać z licznych ''dopalaczy'' twórców gry aby to expienie było b.szybkie. Ostatnio tworzyłem nową postać od zera.....na 70lvl zajęło mi to ok 2 godz. Oczywiście korzystałem z wszystkich dostępnych ''boosterów''. Więc twórzcie swoje postaci na 60 lvl i wtedy szukajcie gildii, gildie przychylniej przyjmują graczy już częściowo rozwiniętych. Powodzenia i do zobaczenia w grze

Awatar użytkownika
robus2000
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2013, 18:39
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Kleryk

Re: Szukam ludzi do wspólnej gry.

Postautor: -Riko- » 26 lip 2018, 12:00

witam
Osiągniecie 60 lvl jest już b.łatwe. Cryptic od poprzedniego modułu bardzo poszedł nowym graczom na rękę i tak zbalansował grę, żeby to było łatwe/szybkie/przyjemne. łatwiej już jest ''założyć'' na nową postać epicki sprzęt. Można go łatwiej samemu zdobyć albo kupić na aukcji. Ceny tych starszych epickich itemów są nieduże więc zakładając taki sprzęt klasy /niebieski/ 319 lvl lub wyżej mozna swobodnie /w miarę łatwo/ expić postać od 60 - 70 lvl. Można też korzystać z licznych ''dopalaczy'' twórców gry aby to expienie było b.szybkie. Ostatnio tworzyłem nową postać od zera.....na 70lvl zajęło mi to ok 2 godz. Oczywiście korzystałem z wszystkich dostępnych ''boosterów''. Więc twórzcie swoje postaci na 60 lvl i wtedy szukajcie gildii, gildie przychylniej przyjmują graczy już częściowo rozwiniętych. Powodzenia i do zobaczenia w grze


O inne aspekty gry proszę pytać na priv a w grze szukać moją główną postać dc/kapłan ''Panadol'' - gildia ''Kowale Losu''

''Postać w grze dc- ''Panadol'', cw- ''Riko''....gildia ''Spartanie'' i miedzy innymi ''Łowca jeleni''.....gildia ''Spartanie Akademia''''
Awatar użytkownika
-Riko-
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy
 
Posty: 162
Rejestracja: 14 lut 2016, 13:05
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: "Spartanie" ''Spartanie Akademia"
Postaci w Neverwinter: main dc: Panadol
cw: Riko, tr: DanielB, gwf:Dymny


Wróć do Neverwinter - Główne Forum Ogólne

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron
Reputation System ©'