Pytanie odnośnie rozwoju towarzysza

Wszelkie dyskusje o Neverwinter.
Hola, podróżniku! Blizny na Twych ramionach skrywają niejedną historię. Usiądź na chwilę i porozmawiajmy...

Pytanie odnośnie rozwoju towarzysza

Postautor: yankess » 03 lip 2013, 3:18

Witam!

Pytanie mam odnośnie towarzysza który mi stoi na 15lvl i nie idzie dale :| muszę coś kupić, odblokować żeby mi wskoczył na 16lvl? Szukałem tu ale nie znalazłem chyba że przeoczyłem :| ktoś tu pisał że trzeba zrarować go czy jakoś tak nie czaję o co chodzi i jeszcze odnośnie run i kamieni czy jest opcja łączenia ich tak jak w Diablo np. 3 takie same kamienie dają nam 1 większy :) Aha! bym zapomniał i mam jeszcze wuchte pancernych skrzyń koszmaru czy jakoś tak, problem w tym że trzeba kupić klucz żeby je otworzyć :sad: jest jakaś inna opcja?

pzdr 4 all

Kavalorn - temat powinien przekazywać istotę postu, zamiast pisać "Pytanie", które może znaczyć cokolwiek, zakładaj temat nazywając go porządnie i konkretnie. Zmieniłem nazwę tematu na "Pytanie odnośnie rozwoju towarzysza."

Awatar użytkownika
yankess
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2013, 18:36
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Pytanie odnośnie rozwoju towarzysza

Postautor: Kavalorn » 03 lip 2013, 6:52

Skrzynie - klucze.

Regularny towarzysz do 15 poziomu, potem koniec. Alternatywnie można zbierać astrale aby wymienić go na jakiegoś innego towarzysza np egzotycznego, który może levelować dalej. Kamienie 4 w jeden lepszy - 2x myszką na jeden i pojawi się okno zcalania.

Awatar użytkownika
Kavalorn
Moderator Globalny
Moderator Globalny
 
Posty: 138
Rejestracja: 16 gru 2012, 22:06
Lokalizacja: IX Krąg Piekła
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Kravitz DeLacroix

Re: Pytanie odnośnie rozwoju towarzysza

Postautor: krach » 03 lip 2013, 12:38

Pancerne skrzynie koszmaru - klucz kosztuje 125 Zen albo taniej za 10 sztuk :). Szansa na płonącego konia. Mała szansa :)).

Awatar użytkownika
krach
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 12
Rejestracja: 23 maja 2013, 14:18
Reputacja:
Dostrzeżony
Płeć: Facet
Gildia:

Re: Pytanie odnośnie rozwoju towarzysza

Postautor: yankess » 04 lip 2013, 23:15

Ok thx ;) myślałem żeby od jakiegoś gracza kupić ale pewnie są nikłe szanse :? chyba będę musiał kupić parę zen bo mam ponad 50 skrzyń

Awatar użytkownika
yankess
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2013, 18:36
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak


Wróć do Neverwinter - Główne Forum Ogólne

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

cron
Reputation System ©'