PVP DOMINACJA- jaki GS?

Wszelkie dyskusje o Neverwinter.
Hola, podróżniku! Blizny na Twych ramionach skrywają niejedną historię. Usiądź na chwilę i porozmawiajmy...

PVP DOMINACJA- jaki GS?

Postautor: Yvka » 11 paź 2014, 0:32

Witam,

Po dzisiejszym wydarzeniu zaciekawiła mnie sprawa GS w Dominacji PVP. W samym opisie pisze, iż nie wymagany jest żaden minimalny ranking wyposażenia. Czytałam też kiedyś, ze podobno gra sama dobiera graczy w drużyny o mniej więcej tych samych statystykach. Dziś zostałam zwyzywana przez członka drużyny, ze dopóki nie nabije co najmniej 14 GS nie mam co szukać na pvp. W następnej Dominacji sprawdziłam więc GSa każdego z członków mojej drużyny, że może faktycznie się nie nadaje. Okazało się, ze właściwie są one takie same jak moje. Z zabijaniem przeciwników też całkiem sobie poradziłam, więc i tu pewnie było podobnie. Z kolei kolejna walka, tu też podobnie z wyposażeniem, acz jedna osoba z drużyny miała dużo wyższy od reszty GS więc tu w łeb bierze teoria o podobnym przydzielaniu graczy przez system. Jak to w końcu jest? Naprawdę lepiej nie pokazywać się na PVP do osiągnięcia danego poziomu wyposażenia czy to kwestia jedynie szczęścia na jak silnych przeciwników trafi się?

Awatar użytkownika
Yvka
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2014, 0:14
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Kobieta
Gildia: Brak

Re: PVP DOMINACJA- jaki GS?

Postautor: Vex » 11 paź 2014, 3:56

Witaj :)

Chodzi głównie o to iż ludzie aktualnie w grze nie wiem dlaczego mają wielkie parcie na GS postaci a tak na prawdę liczy się umiejętność zarządzania postacią bo ktoś może mieć duży GS a nie będzie potrafił w ogóle postacią się posługiwać.
Z doborem graczy to na prawdę wychodzi różnie, niby jest jakiś matchmaking ale to nie działa i nie wiem dlaczego, być może twórczy pracują nad jakimś sprawniejszym systemem :)

Więc graj PvP i nic nie stoi na przeszkodzie :)

Zapraszam także Ciebie do naszej społeczności Celestial Lust gdzie dowiesz się ważnych informacji dotyczących PvP ponieważ mamy graczy którzy grają głównie tam i mają wielkie pojęcia :)

www.celestiallust.com zapoznaj się z rekrutacją jeśli będziesz zainteresowana :)

Pozdrawiam,
Vex.

PS: Jeśli chcesz więcej info na temat Gildii Celestial Lust to zapraszam na PW :)

Awatar użytkownika
Vex
Moderator Globalny
Moderator Globalny
 
Posty: 584
Rejestracja: 11 mar 2013, 4:25
Lokalizacja: Rybnik
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Lost Heaven
Postaci w Neverwinter: Nazwa Postaci: Vexuslord
Klasa: Control Wizard


Wróć do Neverwinter - Główne Forum Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron
Reputation System ©'