Problem z kupnem ZEN

Wszelkie dyskusje o Neverwinter.
Hola, podróżniku! Blizny na Twych ramionach skrywają niejedną historię. Usiądź na chwilę i porozmawiajmy...

Problem z kupnem ZEN

Postautor: Bovver » 14 lip 2016, 13:17

Witajcie. Postanowiłem się tutaj odezwać, ze względu na fajną społeczność, którą tworzycie. Nie wiem czy trafiłem w dobry dział, lecz kierowałem się podobnymi tematami, które już w nim widnieją. Mam pewien problem z kupnem waluty, nigdy wcześniej nic takiego nie występowało. Zrobiłem sobie przerwę od gry jakoś w sezonie zimowym, teraz są wakacje, mam więcej czasu więc postanowiłem pobrać na nowo Neverwinter i zagrać. Gdy chciałem dokonać zakupu ZEN, moim oczom na arc ukazał się taki komunikat:"Zanim będziesz mógł dokonać zakupu, musisz wykonać wszystkie zadania w Czarnystawie." Następnie patrząc na button zakupu ZEN w grze widzę coś takiego:"Nie możesz kupić ZEN póki postać z twojego konta nie ukończy misji fabularnych w Czarnystawie." To samo wyświetla się w kliencie Arc. Czy ktoś miał podobny problem? Sprawdzałem dokładnie, nie mam do wykonania żadnych misji w Czarnystawie, posiadam jedną postać 62 lvl i wciąż nie rozumiem w czym rzecz. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ;)

Awatar użytkownika
Bovver
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 10
Rejestracja: 14 lip 2016, 13:01
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Problem z kupnem ZEN

Postautor: Prezes123 » 14 lip 2016, 20:46

Łooo panie - nigdy w życiu się z czymś takim nie spotkałem :D
Nie wiem co Ci doradzić.

Awatar użytkownika
Prezes123
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 38
Rejestracja: 05 maja 2016, 20:05
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: ChLoRy.PL
Postaci w Neverwinter: TR

Re: Problem z kupnem ZEN

Postautor: Bovver » 14 lip 2016, 23:29

No właśnie to jest zadziwiająco dziwna sprawa, co jakieś zadania w Czarnystawie, które nawiasem mówiąc robi się bodajże na niskich lvl'ach mają do kupowania ZEN? Byłem w tym Czarnystawie, przejrzałem lokację ale tam niczego nie ma. Co to w ogóle ma do rzeczy? To Arc zawsze było jakieś popieprzone. Najgorsze jest to, że próbowałem googlować ten problem ale nigdzie nie znalazłem żeby ktoś miał cokolwiek podobnego.

Awatar użytkownika
Bovver
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 10
Rejestracja: 14 lip 2016, 13:01
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Problem z kupnem ZEN

Postautor: -Riko- » 15 lip 2016, 6:09

witam
Piszesz o komunikacie od arc,a. Też pierwszy raz słyszę o takim przypadku. Moja rada, sprawdź pod J czy nie masz jakichś misji tam to wykonania, następnie pojedź tam i pogadaj ze wszystkimi np,cami i porób questy jeśli ci dają. Jeśli to nie pomoże to odinstaluj arc,a i pobierz klienta gry od ''cryptica'' nie od arc,a. Odinstaluj gre i zainstaluj z nowego launczera. Tylko to przychodzi mi do głowy na ten czas.

''Postać w grze dc- ''Panadol'', cw- ''Riko''....gildia ''Spartanie'' i miedzy innymi ''Łowca jeleni''.....gildia ''Spartanie Akademia''''
Awatar użytkownika
-Riko-
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy
 
Posty: 162
Rejestracja: 14 lut 2016, 13:05
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: "Spartanie" ''Spartanie Akademia"
Postaci w Neverwinter: main dc: Panadol
cw: Riko, tr: DanielB, gwf:Dymny

Re: Problem z kupnem ZEN

Postautor: Bovver » 15 lip 2016, 8:00

Nie mam no przecież mówię Ci, że byłem w Czarnystawie i sprawdzałem wszystko, nie mam nic pod J. A klienta mam ściągniętego ze Steama, z klienta Arc nie korzystam, pobrałem go żeby tylko sprawdzić czy da się tam kupić ZEN. Gdzie można ściągnąć klienta od Cryptic?

Awatar użytkownika
Bovver
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 10
Rejestracja: 14 lip 2016, 13:01
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Problem z kupnem ZEN

Postautor: Bovver » 16 lip 2016, 12:10

Znalazłem chyba problem całej układanki. W otwartym oknie kampanii, gdzie odbiera się nagrody jest jeden nieukończony quest. "Cornering Karzov" dawany przez Zoey Fargo w Czarnystawie. Prezentuje się to następująco http://imgur.com/a/gee5l Czy ktoś wie i może pomóc w jaki sposób temu problemowi zaradzić? Byłem u osoby zlecającej ten quest Zoey Fargo ale ona niczego nie mówi, byłem także przy magazynie Neverwinter gdzie wchodzi się wykonywać to zadanie i również nie ma tam żadnych opcji.

Awatar użytkownika
Bovver
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 10
Rejestracja: 14 lip 2016, 13:01
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Problem z kupnem ZEN

Postautor: -Riko- » 16 lip 2016, 15:14

Witam
Teraz wykonywanie kampanii jest troche zmienione i ułożone w inny sposób. To twoje zadanie jest do wykonania przy spełnionych odpowiednio warunkach. Tym warunkiem jest wykonanie jakichś wcześniejszych zadań na tej mapie. Musisz polatać i porobić inne misje od innych np,ców aż bedą spełnione te, które umożliwią ci wykonanie tej misji. Też mam trochę takich misji nieskończonych i jak próbowałem je ukończyć to musiałem porobić dużo innych zadań od innych np,ców.

''Postać w grze dc- ''Panadol'', cw- ''Riko''....gildia ''Spartanie'' i miedzy innymi ''Łowca jeleni''.....gildia ''Spartanie Akademia''''
Awatar użytkownika
-Riko-
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy
 
Posty: 162
Rejestracja: 14 lut 2016, 13:05
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: "Spartanie" ''Spartanie Akademia"
Postaci w Neverwinter: main dc: Panadol
cw: Riko, tr: DanielB, gwf:Dymny

Re: Problem z kupnem ZEN

Postautor: Bovver » 16 lip 2016, 16:15

Ale ja akurat na tej mapie nie mam kompletnie niczego do wykonania. Przejrzałem totalnie wszystko, rozmawiałem z każdym NPC, raczej nikogo nie pominąłem. I do cholery co to ma wspólnego z kupowaniem ZEN? xD

Awatar użytkownika
Bovver
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 10
Rejestracja: 14 lip 2016, 13:01
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Problem z kupnem ZEN

Postautor: Prezes123 » 17 lip 2016, 1:06

No właśnie g*wno ma to wspólnego z kupnem zen... jakiś bug albo nie wiem..
Też mam w kampanii 2 zadania do zrobienia w powietrznym dominium chociaż wszystko tam zrobiłem, gadałem z każdym NPC-tem i nic. Tego się już chyba nie da wykonać coś ścięło/zbugowało o i tak.
Wydaję mi się, że jedynym rozwiązaniem będzie ticket do tego supportu bądź zrób sobie drugą postać i na niej kupuj zen, w razie czego zen można przenieść :)

Awatar użytkownika
Prezes123
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 38
Rejestracja: 05 maja 2016, 20:05
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: ChLoRy.PL
Postaci w Neverwinter: TR

Re: Problem z kupnem ZEN

Postautor: Bovver » 30 lip 2016, 12:53

Problem rozwiązany. Zrobiłem 2 postać i wykonałem na niej te zadania. Wszystko się odblokowało.

Awatar użytkownika
Bovver
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 10
Rejestracja: 14 lip 2016, 13:01
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak


Wróć do Neverwinter - Główne Forum Ogólne

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 18 gości

cron
Reputation System ©'