Problem z instancją - Skrytowieza

Wszelkie dyskusje o Neverwinter.
Hola, podróżniku! Blizny na Twych ramionach skrywają niejedną historię. Usiądź na chwilę i porozmawiajmy...

Problem z instancją - Skrytowieza

Postautor: chetny » 06 maja 2014, 11:29

Witam wszystkich Mógłby mi ktoś powiedzieć jak to jest z tą instancją?? Jak się tam znajduje (w labiryncie) to idę zgodnie ze "scieżką" Dochodzimy do sciany i nic... Na forach czytałem że ściana powinna się otworzyć ale są czasem bugi To prawda? Czytałem też posty o jakichs diamentach w tej instancji Znalazłęm kilka skrzyń ale bez diamentów Dziwi mnie że po drodze nie ma żadnych mobków Błąkałem się tam trochę bo myślałem że moze coś trzeba aktywować Przeszedłem przez różne ogrody (lazurowy agatowy itd) i doszedłęm do jakiegoś pokoju alchemicznego i potem po jakichś schodach wchodziłem Ale wciąż nic Ani mobka ani nic Czyżby wbijało mnie na instancje po zabiciu wszystkich?? Nikt z druzyny też nie wie o co chodzi...

Awatar użytkownika
chetny
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2014, 11:22
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Problem z instancją - Skrytowieza

Postautor: Vex » 06 maja 2014, 22:45

Ściana która się bugowała jest już naprawiona.
Wystarczy do niej podejść i ją otworzyć :)

Przedmioty które znajdujesz po drodze są po to aby po zabiciu ostatniego bosa można było otworzyć dodatkową skrzynkę :)

Awatar użytkownika
Vex
Moderator Globalny
Moderator Globalny
 
Posty: 584
Rejestracja: 11 mar 2013, 4:25
Lokalizacja: Rybnik
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Lost Heaven
Postaci w Neverwinter: Nazwa Postaci: Vexuslord
Klasa: Control Wizard


Wróć do Neverwinter - Główne Forum Ogólne

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron
Reputation System ©'