Poradnik łatwiejszego dorobku ZEN :)

Wszelkie dyskusje o Neverwinter.
Hola, podróżniku! Blizny na Twych ramionach skrywają niejedną historię. Usiądź na chwilę i porozmawiajmy...

Poradnik łatwiejszego dorobku ZEN :)

Postautor: rymasz » 12 maja 2013, 11:23

Oczywiście najpierw trzeba zdobyć jakąś metodą 15 euro :D

Klasycznie można kupić 540 ZEN za 5 euro na stronie PW, czyli powiedzmy 100 ZEN za niecałe euro.

Alternatywnie można kupić na mmook 1M Astrali za 15 euro. Z tego co kojarzę w grze można wymienić 400 Astrali na 1 ZEN. Czyli za 15 euro dostajemy 2500 ZEN ... czyli jesteśmy 1000 ZEN do przodu w stosunku do kupowania na PW.

Pytanie brzmi - czy za takie kupowanie leci ban? W sensie - macie jakieś aktualne doświadczenia / wiedzę w temacie?

Tak mi się przypomniało o mmook, bo kiedyś chyba do AIKI kupiłem jakiś pakiecik i było OK. Ale minęło trochę od tego czasu i z tego co widziałem na sieci, to są opinie, że aktualnie mmook to banda oszustów i naciągaczy ...

Awatar użytkownika
rymasz
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 38
Rejestracja: 11 maja 2013, 10:08
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia:

Re: Poradnik łatwiejszego dorobku ZEN :)

Postautor: Sammantha » 12 maja 2013, 15:54

Jak Ciebie złapią że kupiłeś na innej stronie to ban leci :)
Mają w regulaminie który akceptowałeś że za kupienie itemków w grze/ ich sprzedaż możesz dostać bana lub nawet postępowanie sądowe (jeśli to będą ogromne ilości)
Więc nie radzę :)

Awatar użytkownika
Sammantha
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 15
Rejestracja: 04 maja 2013, 18:18
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia:

Re: Poradnik łatwiejszego dorobku ZEN :)

Postautor: rymasz » 12 maja 2013, 17:56

Na razie zwycięża rozsądek i odpuszczam temat. Ale nie wiem czy chciwość nie dojdzie do głosu ;) Co prawda mam postanowienie wspierać developerów i czasem sypnąć groszem, ale udało mi się znaleźć 1m Astrali za 17$ - może kusić ...

Awatar użytkownika
rymasz
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 38
Rejestracja: 11 maja 2013, 10:08
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia:


Wróć do Neverwinter - Główne Forum Ogólne

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron
Reputation System ©'