Nadzieja - Zainteresowanie

Wszelkie dyskusje o Neverwinter.
Hola, podróżniku! Blizny na Twych ramionach skrywają niejedną historię. Usiądź na chwilę i porozmawiajmy...

Nadzieja - Zainteresowanie

Postautor: whiskas » 04 lip 2013, 15:38

Istnieje może cień szansy, że fabuła rozrośnie się levelem ponad 60? Gdyż jeżeli 60 poziom to maksimum, to gra skończy mi się za parę dni. Co dalej, martwię się gdyż gra jest epicka, a przechodzi się tak szybko.

Awatar użytkownika
whiskas
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 lip 2013, 14:11
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Wojownik

Re: Nadzieja - Zainteresowanie

Postautor: Sarr » 04 lip 2013, 15:50

Witaj!

Neverwinter jest zbudowane w nietypowy sposób :). To ogromny projekt nowego typu, relatywnie "nowego" studia (Cryptic).
Mieli do wyboru:

1. Albo odkładać premierę na kolejne lata (i ponieść koszta, na jakie ich nie stać).
2. Albo zmniejszyć rozmach gry i usunąć z niej takie pionierskie rozwiązania jak Foundry (możliwość tworzenia własnych przygód przez graczy).
3. Albo działać w systemie modularnym - niewiele klas, trochę poziomów na początek, a potem rozbudowujemy grę pełną mocą.

I wybrano tę 3-cią opcję :). Już teraz możesz zajrzeć do naszego Portalu i przeczytać o nadchodzącym pierwszym Module - Fury of the Feywild.
Premiera Neverwinter odbyła się 20-go Czerwca, premiera polskiej wersji zaś (tłumaczenia) - 27-go Czerwca.

Biorąc pod uwagę te daty, Module 1 wydaje się zbliżać bardzo szybko.
Stąd odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: śledź Wieści! Gra będzie coraz większa i będzie w niej coraz więcej do zrobienia.

Ps. Odpowiedziałem na Twoje pytanie od Designerskiej strony, inni może odpowiedzą ze swojej.

http://www.facebook.com/PL.Neverwinter - Neverwinter.com.pl na Facebook!
http://www.neverwinter.com.pl - Nasz Portal Neverwinter.
Awatar użytkownika
Sarr
Administrator
Administrator
 
Posty: 267
Rejestracja: 04 gru 2012, 3:20
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: It's a secret.

Re: Nadzieja - Zainteresowanie

Postautor: RSASS » 04 lip 2013, 20:19

Potem jest taka kraina , nazywa sie Gauntlgrym i mozna do niej wjesc tylko jesli ma sie 60lvl, super tam jest , podoba mi sie , pvp 20 na 20 cudo jak dla mnie :) Najlepiej dolacz do gildii , najlepiej polskiej by chodzic razem na epic dungeon ktore sie odblokowuja na 60lvl i zdobywaj lepsze itemy by byc poprostu lepszym i moc na jeszcze trudniejsze dungeony chodzic :) Jesli jestes zainteresowany to jesli grasz na dragon , chetnie przyjmiemy Cie do gildii ,okolo 400 czlonkow , tylko polacy. Hurin@maedanor :)

Awatar użytkownika
RSASS
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 23
Rejestracja: 04 lip 2013, 3:05
Reputacja:
Dostrzeżony
Płeć: Facet
Gildia: Zapomniane Bractwo
Postaci w Neverwinter: Hurin,Trickster Rogue


Wróć do Neverwinter - Główne Forum Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 11 gości

cron
Reputation System ©'