Magiczne rękawice

Wszelkie dyskusje o Neverwinter.
Hola, podróżniku! Blizny na Twych ramionach skrywają niejedną historię. Usiądź na chwilę i porozmawiajmy...

Magiczne rękawice

Postautor: Double_P » 11 sty 2014, 20:28

Siema.

Mam Zbrojnego strażnika w lvl 60 już i chciałbym zebrać epickie przedmioty. Problem polega na tym, że aby wyciągnąć epicki przedmiot z magicznej skrzynki potrzebne są magiczne rękawice. Jedną taką dostałem od jakiegoś diabełka ale pozostałe muszę znaleźć sobie sam. Nie wiem gdzie one są. Nie wiem jak je stworzyć ponieważ nie znalazłem o nich wzmianki :/. Jest to dosyć smutne ponieważ pewny siebie zacząłem misje gdzie mogłem zdobyć zbroje a tu fik. Na samym końcu okazało się, że nie mam owej rękawicy.

Pytanie do Was jest następujące: Gdzie mogę ową rękawice znaleźć lub stworzyć.

Jeśli temat w złym dziale to sorka.

Powiem jeszcze, że w tej grze jestem noobkiem nawet jak mam lvl 60 więc proszę abyście mi to wyjaśnili jak najprościej :).

Awatar użytkownika
Double_P
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2014, 20:22
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Magiczne rękawice

Postautor: Vex » 15 sty 2014, 19:50

Chodzi Tobie o skrzynię na epickich dungeonach ? jeśli tak to one otwierają się tylko i wyłącznie w czasie eventu :)

Awatar użytkownika
Vex
Moderator Globalny
Moderator Globalny
 
Posty: 584
Rejestracja: 11 mar 2013, 4:25
Lokalizacja: Rybnik
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Lost Heaven
Postaci w Neverwinter: Nazwa Postaci: Vexuslord
Klasa: Control Wizard

Re: Magiczne rękawice

Postautor: pompon » 16 sty 2014, 20:08

magiczne rękawice robisz sam, kliknij ikonę chorągwi na górnym pasku i w zadaniach po prawej stronie masz rękawice.

Awatar użytkownika
pompon
Miejscowy Bohater
Miejscowy Bohater
 
Posty: 55
Rejestracja: 03 maja 2013, 0:36
Reputacja:
Dostrzeżony
Płeć: Facet
Gildia:


Wróć do Neverwinter - Główne Forum Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron
Reputation System ©'