Jak odzyskać konto w grze???

Wszelkie dyskusje o Neverwinter.
Hola, podróżniku! Blizny na Twych ramionach skrywają niejedną historię. Usiądź na chwilę i porozmawiajmy...

Jak odzyskać konto w grze???

Postautor: Wojomir1972 » 11 maja 2016, 21:02

Próba zalogowania do gry kończy się podaniem PINU który jest wysyłany na stary adres email który już nie istnieje, jak mogę odzyskać konto???

Awatar użytkownika
Wojomir1972
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2016, 20:57
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Jak odzyskać konto w grze???

Postautor: -Riko- » 12 maja 2016, 0:15

witaj
Spróbuj napisać do supportu Cryptica opisując całą sytuację
Jeśli postać/ci na koncie były niskolevelowe to proponuje stworzyć nowe konto na nowy/aktywny adres e-mailowy i rozpocząć grę od nowa. Zrobienie postaci na nowo jest trochę kosztowne (czasowo) ale nie nie mozliwe. Poza tym w tej sytuacji koszta jakieś muszą być...

''Postać w grze dc- ''Panadol'', cw- ''Riko''....gildia ''Spartanie'' i miedzy innymi ''Łowca jeleni''.....gildia ''Spartanie Akademia''''
Awatar użytkownika
-Riko-
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy
 
Posty: 162
Rejestracja: 14 lut 2016, 13:05
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: "Spartanie" ''Spartanie Akademia"
Postaci w Neverwinter: main dc: Panadol
cw: Riko, tr: DanielB, gwf:Dymny

Re: Jak odzyskać konto w grze???

Postautor: shduty » 12 maja 2016, 1:48

mialem 3 bardzo zaawansowane postacie gralem 1,5 roku,na poczatku pazdziernika musialem wyjechac wróciłem w maju i okazalo sie ze nie moge sie zalogowac na swoje konto(e-mail oczywiscie nie istnieje) w ktore poswiecilem kilka tysiecy godzin expienia,pieniedzy, dzisiaj cryptic mnie olewa prosilem nawet siostre ktora zna bardzo dobrze angielski,,,tak mi podziekowali za wspolna zabawe nie widze sensu zaczynania od 0 lepiej pograc w inna gre,jestem rozczarowany w innych grach nie przepadaja tak szybko konta

Awatar użytkownika
shduty
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 4
Rejestracja: 12 maja 2016, 1:35
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: tr hr dc

Re: Jak odzyskać konto w grze???

Postautor: -Riko- » 12 maja 2016, 5:34

witaj
Smutna historia ci sie przydarzyła. Nie wnikam już jak mógł ci się adres mailowy 'dokonać żywota. Posiadam kilka adresów nawet z 2000 roku. Są aktywne do dzisiaj. Z tym to miałeś mocnego pecha. Przez te 1.5 roku grania poświęciłeś swój czas i kasę. Czy dobrze się bawiłeś przez ten okres? Przyznasz na pewno że tak. I oto właśnie chodzi wchodząc do tego 'iluzorycznego świata. Mamy się dobrze bawić gdy załączony jest nasz komputer. Kiedyś też przecież przestaniemy grać w nevera i w różne inne gry. Każdego gracza spotka to samo, ciebie teraz innych trochę później. Tak więc nie żałuj tych chwil spędzonych w grze. Osobiście jednak zachęcam do ponownej zabawy w neverwiter. Wstąpienia do aktywnej gildii i poczuć znów 'ten klimat'. Szybko 'odrobisz' straty. jest dużo zmian od czasu gdy grałeś, nowe kampanie, i szykuja się znów nastepne zmiany. Mi to się właśnie podoba tutaj. Co chwile coś nowego. Jeżeli chciałbyś powrócić z powrotem do tej gry to mała podpowiedż ode mnie, mozesz zakupić na allegro aktywne konto od jakiegoś gracza, który z różnych przyczyn przestał grać a ma już wszystko rozwiniete, postaci i kampanię.
Powodzenia

''Postać w grze dc- ''Panadol'', cw- ''Riko''....gildia ''Spartanie'' i miedzy innymi ''Łowca jeleni''.....gildia ''Spartanie Akademia''''
Awatar użytkownika
-Riko-
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy
 
Posty: 162
Rejestracja: 14 lut 2016, 13:05
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: "Spartanie" ''Spartanie Akademia"
Postaci w Neverwinter: main dc: Panadol
cw: Riko, tr: DanielB, gwf:Dymny

Re: Jak odzyskać konto w grze???

Postautor: shduty » 12 maja 2016, 14:21

czy dobrze sie bawilem? oczywiscie ze tak poznalem pare fajnych osob,z tego co pamietam to bylem nawet w Twojej gildi przez jakis czas.Najslabszy byl tr mial 18kgs'u przed tymi zmianami bo po tym patchu to troche pozmieniali i nie pamietam ile dokladnie bylo,dc 20gs hr19,7 bylo juz czym pograc wzystkie 3 mialy wydropiony ten dobry gear z dungeonow z tego ostatniego patcha w ktorym skonczylem grac,ogolnie szkoda a czy zaczne grac od nowa nie sadze pozdrawiam

Awatar użytkownika
shduty
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 4
Rejestracja: 12 maja 2016, 1:35
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: tr hr dc


Wróć do Neverwinter - Główne Forum Ogólne

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron
Reputation System ©'