Gearscore(cw)

Wszelkie dyskusje o Neverwinter.
Hola, podróżniku! Blizny na Twych ramionach skrywają niejedną historię. Usiądź na chwilę i porozmawiajmy...

Re: Gearscore(cw)

Postautor: Vex » 05 sty 2014, 22:02

Ja grając od początku istnienia NWO nigdy nie zostałem zapytany o GS a pytano mnie tylko czy ogarniam dunga i postać:)

GS ktoś może mieć nawet 16k lecz graczem może być miernym :)

Awatar użytkownika
Vex
Moderator Globalny
Moderator Globalny
 
Posty: 584
Rejestracja: 11 mar 2013, 4:25
Lokalizacja: Rybnik
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Lost Heaven
Postaci w Neverwinter: Nazwa Postaci: Vexuslord
Klasa: Control Wizard

Re: Gearscore(cw)

Postautor: Iluzja18 » 06 sty 2014, 14:12

To trafiłeś jak 6 w lotka. Ewentualnie chodziłeś tylko ze swoją gildią. Mi wydaje się to niemalże niemożliwe, wystarczy spojrzeć na czat w czasie DD pełno tam ogłoszeń typu: "LF2M CW,DC for MC (exp group, pm gs)", "LF1M GF for Karru 13k gs +". Nawet jeśli nie ma wzmianki o gs-ie to zwykle pytają o niego na pw. Tak z ciekawości: W jaki sposób dobierasz ludzi do grupy na podziemia T2, T2,5 ? Konkretniej jak oceniasz czy dana osoba zdolna jest zrobić to w miarę rozsądnym czasie (ew. w ogóle zrobić) ?

Awatar użytkownika
Iluzja18
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 8
Rejestracja: 27 gru 2013, 1:41
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Gearscore(cw)

Postautor: Vex » 07 sty 2014, 4:23

Zaczynając grę chodziłem tylko i wyłącznie sam na normalu, poznawałem każdy szczegół dungeona i w jaki sposób można go przejść więc na epic nie miałem takiego problemu w ogarnięciu :)
Epici zaczynałem z randomami i przypatrywałem się w jaki sposób oni grali.
Potem to już tylko z gildią lecz kiedy nie było ludzi na dungeona tak więc sklejałem party albo się doklejałem do innych randomów z czatu, a czy przejdziemy czy nie dla mnie to nie istotne, ja się po prostu przy tym dobrze bawię :)

Awatar użytkownika
Vex
Moderator Globalny
Moderator Globalny
 
Posty: 584
Rejestracja: 11 mar 2013, 4:25
Lokalizacja: Rybnik
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Lost Heaven
Postaci w Neverwinter: Nazwa Postaci: Vexuslord
Klasa: Control Wizard

Re: Gearscore(cw)

Postautor: Iluzja18 » 07 sty 2014, 20:03

No to jesteś w komfortowej sytuacji. Patrząc na twój staż w NWO zgaduje, że jedziesz na epickim secie z Valindry (ew. CN ale stawiam na VT). Nie każdy jest w tak dobrej sytuacji, chodzenie na randomy ma to do siebie, że nikogo zwykle nie znamy, czyli wychodzenie przed 2 bossem jest tu codziennością. Zmierzam do tego, że w większości ludzie idąc na epiki czegoś oczekują (w końcu poświęcają swój czas i golda) i jeśli grupa ginie przy drugim bossie zwykle ubywa członka drużyny. Te grupy "exp","12k gs+" zazwyczaj skupiają ludzi, którzy znają się na rzeczy i nie lecą sobie w kulki. Sam z resztą nie ukrywam, że nie sprawia mi przyjemności chodzenia poraz n-ty raz na Karru w celu wydropienia rękawic. Jeszcze znoszenie "fochów" ludzi z czatu i wychodzenie w połowie, to zaczyna powoli wku*wiać. Ale koniec już tego off-topu. Wiec powtarzam prośbę: Czy ktoś z bardziej doświadczonych Cw mógłby zobaczyć moje osiągnięcia i powiedzieć czy są sensownie porozdawane dla maga kontrolującego ?
Z góry dziękuje

Awatar użytkownika
Iluzja18
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 8
Rejestracja: 27 gru 2013, 1:41
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Gearscore(cw)

Postautor: Vex » 08 sty 2014, 19:54

Ja aktualnie mam przerwę :)

Lecz polecam ten build jeśli lubisz zadawać duży dmg i mieć dobrą kontrolę, AP ładuje się w ciągu 5sec jak nie mniej :)

neverwinter-rasy-i-klasy/rengade-cw-wg-sophisticated-aka-noire-t1141.html

Set to ja mam właśnie ten :)

Awatar użytkownika
Vex
Moderator Globalny
Moderator Globalny
 
Posty: 584
Rejestracja: 11 mar 2013, 4:25
Lokalizacja: Rybnik
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Lost Heaven
Postaci w Neverwinter: Nazwa Postaci: Vexuslord
Klasa: Control Wizard

Re: Gearscore(cw)

Postautor: Iluzja18 » 03 mar 2014, 22:59

Nie wiem czy ktoś będzie miał jeszcze taki problem jak ja. Ale skoro udało mi się wyjść na prostą to ze swojej strony potwierdzę, że na poziome eq jaki pokazałem w pierwszym poście nie warto przejmować się gs-em. W miarę postępów w grze zdobyłem cały set (łącznie z pierścionkami i naszyjnikami) na t2. Teraz cały czas mając runy 5,6 i 2 niebieskie artefakty spokojnie wyciągam 12,8k. Tak więc (trochę późno) dziękuje wszystkim za odpowiedzi w temacie i uważam, że temat z czystym sumieniem może zostać zamknięty.

Jeszcze raz, dzięki i cześć.

Awatar użytkownika
Iluzja18
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 8
Rejestracja: 27 gru 2013, 1:41
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Poprzednia

Wróć do Neverwinter - Główne Forum Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości

cron
Reputation System ©'