Wygląd zabawek

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Wygląd zabawek

Postautor: projekt » 03 lut 2016, 8:15

Szukam kilku fajnych skórek. Niezależnie do której klasy, jak już znajdę to czego szukam, stworzę nową postać dla tych broni. Orientujecie się gdzie zdobyć, lub chociaż jak się nazywają przedmioty najbardziej zbliżone do opisu...?
1- jakaś włócznia, lanca lub cokolwiek tego typu. Raz (niedawno) widziałem coś takiego u gracza, ale z radości nie zapisałem nazwy :C Zależy mi na tym, ponieważ bardzo chciałbym zrobić cosplay mojej ulubionej postaci z innej gry (Ornstein z Dark Souls, polecam 100/10) Zapowiada się najgorszy build ever, no ale ten smaczek przechodzenia gry starym ulubieńcem zwróci wszystko co potrzebne do wielu godzin zabawy.
2- Jakaś tarcza większa od postaci lub najbardziej masywna tarcza w grze, wręcz ściana. :mur:
3. Kusza? Błagam powiedźcie, że któraś klasa ma choćby coś podobnego do kuszy! Gatling też ujdzie...

To tyle. Dziękuję nawet za najgorsze odpowiedzi.
Praise the Sun!

Awatar użytkownika
projekt
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2016, 7:40
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Wygląd zabawek

Postautor: bulek20 » 04 lut 2016, 17:43

Witaj na eventach są dziwaczne (skórki) do transmutacji broni nie można ich kupić na giełdzie -są przypisane do postaci, jeszcze na potyczkach - legion grozy, wielki myśliwy

Awatar użytkownika
bulek20
Harfiarze
Harfiarze
 
Posty: 270
Rejestracja: 05 paź 2013, 20:57
Lokalizacja: Racibórz
Reputacja:
Zaufany
Płeć: Facet
Gildia:
Postaci w Neverwinter: CW_Diablę


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron
Reputation System ©'