Wracam i pytam!

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Wracam i pytam!

Postautor: Bidzinowsky » 06 lis 2015, 11:26

Siemanko. Grałem kiedyś sobie w neverwinter i zakończyłem grę na etapie jednej postaci z 60 lvlem i to z dość miernym uposażeniem. Teraz natchnęło mnie żeby wrócić i coś pograć. Ale z tego co widzę sporo rzeczy się zmieniło. Wiec na wstępie chciałbym zapytać czy jest tutaj jakaś rozbudowana pod względem członków gildia bądź polecacie jakaś ? Gdzie wieczorami dajmy na to jest 20 osób online i jest z kim pogadać na tsie. Nie ukrywam, że miło by było, gdyby gildia była pomocna z misjami lub zalegającymi rzeczami w banku gildii. Kolejna rzeczą jest build. Obecnie mam 30 lvl, ale na 70 lvlu mam zamiar kupić żeton przetrenowania i wszystko rozdać na nowo. Gram GWF i chce żeby to był typowy dps. Chciałbym wiedzieć wszystko, jak rozdać umiejętności i te punkty w drzewku rozwoju. Jaki ekwipunek i skąd go wziąć. Jakie kamienie powsadzac, jaki towarzysz najlepszy. Nie ma dla mnie różnicy czy ktoś mi to wytłumaczy/ pokaże / wklei link. Chciałbym żeby było tam wszystko. Dalej - towarzysz i wierzchowiec. Słyszałem, że można mieć jakieś fajniejsze te rzeczy bez wydawania plnow na zeny, tylko wtedy będzie to na postać, a nie na konto. Wiec czy ktoś mógłby mnie, no wprost mówiąc olsnic? Czy oplaca się otwierać jakie kokwiek skrzynki kluczami za zen ? Czy to taka loteria jak skrzynki w cs:go? W tej chwili nic więcej mi nie przychodzi do głowy, najwyżej dopisze lub edytuje. No i wiadomo - jeśli ktoś ma jakieś ogólne rady i wskazówki to bym prosił, jak ulepszyć trochę postać, gdzie znajdę coś fajnego, co warto robic. Z gory dziekuje za pomoc, przeciez kazdy kiedys zaczynal - moze ja w przyszlosci pomoge ?



No i wiadomo - jak ktoś ma coś na zbyciu to chętnie przyjmę.

Awatar użytkownika
Bidzinowsky
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:23
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Wracam i pytam!

Postautor: bulek20 » 06 lis 2015, 16:59

Witaj 1.Gildie się połączyły małe nie mają racji bytu , np. w naszej jest teraz aktywnych przy biciu smoków o godz 18.30 ok 50 osób.
2. żeton darmowy przetrenowania i zmiany rasy dostaniesz 17 listopada .
3. Wierzchowca kup sobie za ZEN w kantorze są za AD
4. ekwipunek kupisz w sklepie gildii za żetony protektora i bicie smoków.
:wink:
A najlepiej wstąp do Gildii tam uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania ;)

Awatar użytkownika
bulek20
Harfiarze
Harfiarze
 
Posty: 270
Rejestracja: 05 paź 2013, 20:57
Lokalizacja: Racibórz
Reputacja:
Zaufany
Płeć: Facet
Gildia:
Postaci w Neverwinter: CW_Diablę

Re: Wracam i pytam!

Postautor: Bidzinowsky » 06 lis 2015, 23:38

ale jakiej, jaką polecacie...

Awatar użytkownika
Bidzinowsky
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:23
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Wracam i pytam!

Postautor: -Riko- » 16 lut 2016, 2:27

witaj
Jestem z gildii ''Spartanie'', młoda gildia ale gra sporo osób które są pomocą i wytłumaczą to co trzeba żebyś wiedział. Mamy ts,a i tam najwięcej się dowiesz. Zapraszam do nas - Babunia

Awatar użytkownika
-Riko-
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy
 
Posty: 162
Rejestracja: 14 lut 2016, 13:05
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: "Spartanie" ''Spartanie Akademia"
Postaci w Neverwinter: main dc: Panadol
cw: Riko, tr: DanielB, gwf:Dymny


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron
Reputation System ©'