Szybka pomoc!!!

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Szybka pomoc!!!

Postautor: Vinter » 04 sie 2016, 20:36

nie wiem w jakiej jestem lokacji ale nie moge wziąć misji od zamierającego skowytu.
Jest nad nim szary wykrzyknik i nie wiem co robić!!!

Awatar użytkownika
Vinter
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 13
Rejestracja: 02 sie 2015, 12:13
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Szybka pomoc!!!

Postautor: -Riko- » 05 sie 2016, 6:31

witaj
Na szybko w tej sprawie; np,c /ten co daje zadania/ ma nad głową trzy możliwe sytuacje: 1 - ma zadanie dla ciebie /kwadracik żółty z wykrzyknikiem/, 2 - masz zadanie nieukończone /kwadracik szary z pytajnikiem/, 3 - masz zadanie ukończone /kwadracik żółty z pytajnikiem/. Lokacji jest dużo ale jeśli chodzi o wykonanie zadania to do każdego prowadzi ''ścieżka''. Jak masz kilka zadań do wykonania to trzeba tę ''ścieżkę'' uaktywnić wybierając zadanie pod J. Proponuje wstąpić do naszej gildii ''Sami Swoji''. Jest to gildia specjalnie stworzona dla graczy takich jak TY, gdzie znajdziesz pomoc i odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania. W grze jestem jako: Riko, Beata. Możesz nas znaleźć szukając pod O/znajdź osobę.
Do zobaczenia w grze i powodzenia.

''Postać w grze dc- ''Panadol'', cw- ''Riko''....gildia ''Spartanie'' i miedzy innymi ''Łowca jeleni''.....gildia ''Spartanie Akademia''''
Awatar użytkownika
-Riko-
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy
 
Posty: 162
Rejestracja: 14 lut 2016, 13:05
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: "Spartanie" ''Spartanie Akademia"
Postaci w Neverwinter: main dc: Panadol
cw: Riko, tr: DanielB, gwf:Dymny


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron
Reputation System ©'