Pytania początkującego

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Pytania początkującego

Postautor: Wilku1909 » 06 mar 2014, 0:05

Lada chwila wbije 60 lvl (akutalnie mam 50ty) CW. I mam kilka pytań , mianowicie:

1. Czy istnieje coś takiego jak duel? Klikając na innych nie widze takiej opcji...
2. Gdy osiągne lvl 60 skąd można wziąść godne uwagi eq pod pvp ? Domyslalem sie ze dom aukcyjny ale czy np lecą takie itemy na jakis lokacjach? Jak tak to jakich?
3. Ciągle wypadają mi runy i uroki. Czy opłaca sie nimi zasilac eq / towarzyszow na bierząco? Czy czekać na jakieś konkretne eq?
4. W poradniku dla CW wyczytałem , że główne liczące sie statystyki w itemach dla CW to Moc i Ozdrowienie. Mam rozumieć , że mam ubierać itemy po założeniu których moja moc i ozdrowienie się zwiększą kosztem innych statystyk ?(np. Dojdzie + 10 do mocy ale strace trafienie krytyczne , przebicie pancerza , odbicie itd)
5. Czy oprócz aren 5 vs 5 cokolwiek tu sie dzieje w pvp? Czy mozna sie wbic na jakas lokacje i zabic kogos , jakies wojny gildi czy cokolwiek interesującego w pvp?

Awatar użytkownika
Wilku1909
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2014, 23:43
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Pytania początkującego

Postautor: Vex » 09 kwie 2014, 10:34

Witaj.

1. Nie, aktualnie duel się nie znajduje w tej grze lecz w module3 będzie taka możliwość ponieważ wprowadzają Open PvP na mapie "Dolina Krasnoludów"
2. Przedmioty PvP kupujesz w domu ostrzy za punkty chwały lub triumfu lub tez jak napisałeś na AH.
3. Czekaj na konkretny przedmiot najlepiej zacznij się w to bawić na 60 ponieważ na niskim levelu to nie ma sensu.
4. Moc- bez ograniczeń, ozdrowienie-2.500, krytyk - 2000, przebicie pancerza- 2.500 (lecz weź pod uwagę to jaki masz build i pod co głownie chcesz go budować.
5. To wszystko znajdziesz w nadchodzącym module 3.

Awatar użytkownika
Vex
Moderator Globalny
Moderator Globalny
 
Posty: 584
Rejestracja: 11 mar 2013, 4:25
Lokalizacja: Rybnik
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Lost Heaven
Postaci w Neverwinter: Nazwa Postaci: Vexuslord
Klasa: Control Wizard

Re: Pytania początkującego

Postautor: Ar4moro » 09 kwie 2014, 16:40

WITAM! Aby nie tworzyć nowego tematu "podepne" się tutaj :)
Czy istnieje możliwość kupna zwoju identyfikacji i portalu do enklawy ? Jeśli tak to gdzie i u kogo ?

Awatar użytkownika
Ar4moro
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2014, 16:25
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Pytania początkującego

Postautor: reth » 09 kwie 2014, 19:42

Ar4moro Jak najbardziej tak. Na targowisku cudów. Najprościej wejdź w 4 ikonkę u góry na ekranie gry. W kształcie diamentu. A sam handlarz stoi bodajże koło Rhixa, tego śmiesznego kobolda co daje dzienne zadania. Przy murze targowiska

Awatar użytkownika
reth
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 38
Rejestracja: 07 maja 2013, 10:21
Lokalizacja: Zagłębie
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia:
Postaci w Neverwinter: Yimsha TR


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron
Reputation System ©'