Misja "Oddając Bół"

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Misja "Oddając Bół"

Postautor: Ragntyra » 05 sie 2015, 12:41

Witam,

Jestem dość nowa na forum oraz w grze. Nie spotkałam jeszcze żadnego polaka w grze więc ciężko mi idzie zdobywanie nowych poziomów i wykonywania samej misji. Mam problem z misją jw. Mianowicie za pioruna nie mogę znaleźć "salii gildii kupców", misja na 14 lvl ale błąkam się jak głupia z tą misją i koniec końców mam 17 lvl a ona mi "wisi". Mam anginę więc chciałabym troszkę poleniuchować = pograć a drażni mnie to. Czy jest ktoś kto może pomóc/poprowadzić w grze?

Z góry dziękuję za pomoc,
Pozdrawiam
Ragntyra

Awatar użytkownika
Ragntyra
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2015, 12:37
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Kobieta
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Ragntyra

Re: Misja "Oddając Bół"

Postautor: ENEROZRM » 05 sie 2015, 15:06

Poszukaj mnie w grze mój handle to @enero1986.Mam kilak postaci ale przeważnie jestem na Gandzior lub Punisher @enero1986.Ale skoro przeszłaś już do 17 lvl możesz tą misje wyrzucić i grać dalej na rozgrywkę to nie wpłynie.Ewentualnie wciśnij J i tam jest dziennik misji po prawej stronie przy nazwie misji jest takie puste pole http://zapodaj.net/15029e1973128.png.html tu zaznaczyłem Ci na czerwono na zapodaj wciśnij to lewym myszki przy tym zadaniu

Awatar użytkownika
ENEROZRM
Harfiarze
Harfiarze
 
Posty: 211
Rejestracja: 26 lip 2014, 0:21
Reputacja:
Respektowany
Płeć: Facet
Gildia: Polish Domination
Postaci w Neverwinter: GWF,TR,CW,DC,HR,SW


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron
Reputation System ©'