Jak wejść do lochów

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Jak wejść do lochów

Postautor: jakisktos » 14 cze 2015, 12:35

Gram od niedawna, ale w tej grze poziom wzrasta zaskakująco szybko. I właśnie z tego wynika mój problem. Nagle okazało się, że mam 45 lvl, a zadania do wykonania są jeszcze z 30. Postanowiłem więc przejść parę zaległych krain i na końcu każdej jest zadanie drużynowe z przejściem lochów. Nie wiem jednak, jak je zaliczyć, gdyż nie mogę już wejść do nich z kolejki. Znalazłem kilka odpowiedzi, że teoretycznie jak się jest wystarczająco silnym to można lochy zrobić samodzielnie "ręcznie" je aktywując lub "wchodząc z mapy". Stoję np. przed leżem szalonego smoka, ale nie mogę aktywować drzwi (nie "świecą się" i klikanie "f" nic nie daje). Uzbierałem nawet raz drużynę pięcioosobową, by z nią wejść, ale też nie mogliśmy tego zrobić i nikt nie wiedział, jak uruchomić podziemia.
Dlatego mam prośbę, by ktoś bardziej doświadczony napisał mi tutaj krok po kroku, jak mogę samemu, bądź z drużyną wejść do podziemii i wykonać zaległe zadania (a uzbierał się już szalony smok, tron idris, król piratów i koniec szaleństwa).

Awatar użytkownika
jakisktos
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 cze 2015, 12:21
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Jak wejść do lochów

Postautor: ENEROZRM » 14 cze 2015, 12:45

Skoro wbieś już 45 lvl zostaw zadania z wcześniejszych instancji te lochy nic takiego nie dają o rób zadania z obecnego poziomu

Awatar użytkownika
ENEROZRM
Harfiarze
Harfiarze
 
Posty: 211
Rejestracja: 26 lip 2014, 0:21
Reputacja:
Respektowany
Płeć: Facet
Gildia: Polish Domination
Postaci w Neverwinter: GWF,TR,CW,DC,HR,SW


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron
Reputation System ©'