Jak sie bije bossa?

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Jak sie bije bossa?

Postautor: pompon » 17 lip 2013, 22:18

Po dłuższej przerwie wróciłem do GF, wbiłem 60lvl zrobiłem podstawowe eq na insty epickie i ...nie wiem co w nich robić :-o . Trudno tankiem uczyć się strategii na 60lvl metodą prób i błędów bo wyrzucą z pt i więcej nie wezmą. Niby insty w Neverwinter są proste i banalne ale nie dla mnie. Wybrałem się na tą z wilkiem i było dobrze do ostatniego bossa kiedy zaczęły wyłazić jakieś niebieskie łapy co mnie zabiły. Może ktoś doświadczony, w wolnej chwili, opisze strategię na insty a może tylko uwagi do każdej insty jak się ja robi?
Tylko nie przysyłajcie linków do angielskiej wiki bo gdybym znał angielski to by siedział na angielskim forum a nie tu :wink:

Awatar użytkownika
pompon
Miejscowy Bohater
Miejscowy Bohater
 
Posty: 55
Rejestracja: 03 maja 2013, 0:36
Reputacja:
Dostrzeżony
Płeć: Facet
Gildia:

Re: Jak sie bije bossa?

Postautor: Aniol » 18 lip 2013, 0:54

Po prostu podczas walki musisz zwracać uwagę na ziemie pod nogami. Jeśli pojawia Ci się jakieś czerwone okręgi,kola, trójkąty , linie natychmiast z nich uciekaj bo tutaj zaraz będzie cios specjalny Bossa. Jeśli chodzi o taktyki na poszczególne dungi... polecam przyłączyć sie do jakiejś gildii tam Ci pomogą, a niektóre robią "treningowe" wypady.

Awatar użytkownika
Aniol
Wielki Mentor
Wielki Mentor
 
Posty: 452
Rejestracja: 08 maja 2013, 12:08
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Neverwinter PL

Re: Jak sie bije bossa?

Postautor: pompon » 18 lip 2013, 1:26

Taaak, jestem w 2 gildiach na 2 serwerach i wszytko co tam zrobiłem to pomogłem pary graczom w misjach. Jak widzę że w gildii która ma +100 członków, aktualnie gra 20 a w dungu siedzi 2-3 to znaczy że do pt szukają koksów a nie uczniów. Nie wiem jakie są proporcje ale sporo ludzi chodzi na insty random. Ja sobie poradze bo zrobie dpsem a jak ogarne pójdę tankiem. Zapytałem bo w innych grach na forach ludzie opisują strategie na insty tu by sie pewnie też przydało.

Awatar użytkownika
pompon
Miejscowy Bohater
Miejscowy Bohater
 
Posty: 55
Rejestracja: 03 maja 2013, 0:36
Reputacja:
Dostrzeżony
Płeć: Facet
Gildia:

Re: Jak sie bije bossa?

Postautor: Nathanek » 18 lip 2013, 7:58

Wielkie mi słowa "strategia" :) Aktualne dungeony to jedna z najprostszych z jakimi miałem do czynienia. Strategia jest jedna i taka sama na każdej - unikać czerwonych pól jak bakterii :) Ewentualnie tankiem jak stoisz w owym czerwonym polu to podnoś tarcze :)
Jakiejś szczegółowej taktyki to szukaj w gildii, nie ma jednej określonej na każdego bosa - a sposób na zabicie to informacja na wagę AD :)

Awatar użytkownika
Nathanek
Zaprawiony w Bojach
Zaprawiony w Bojach
 
Posty: 95
Rejestracja: 09 maja 2013, 11:51
Lokalizacja: Kutno
Reputacja:
Ceniony
Płeć: Facet
Gildia: Winter is Comming
Postaci w Neverwinter: DC : Nathanek (11K+ GS)
GF : The Wall (12K+ GS)

Re: Jak sie bije bossa?

Postautor: Vex » 22 lip 2013, 22:14

Taktyka jest taka:
Manipulujący Czarodziej(Control Wizard) jak sama nazwa wskazuje, kontroluje ale co? Pole bitwy dookoła by potworki w miarę szybko unicestwić lub sprowadzić do jednego miejsca:)
Oddany Kapłan- Co może robić kapłan? Leczy, przede wszystkim ucieka z pola bitwy na rzecz wsparcia czyli leczy.
Zbrojny Strażnik- Zbrojny? Ogromna płytowa zbroja i tarcza... tank? oj tak, co może robić tank? zabiera na siebie ataki wrogów by Control Wizard nie był atakowany :)
łotrzyk oszust- szybkie i zabójcze ataki... cóż typowy DPS musi jak najszybciej zabić Bossa sam nie ginąc.
Specjalista broni dwuręcznej- Podobnie, tylko ze większy dmg i mniej obrony, szybko wlecieć zabić i dostać jak najmniej obrażeń.

To powinno Tobie wystarczyć z tego względu że trzeba zapoznać się z Rolami jaka Postać pełni a się dostosujesz :)

Awatar użytkownika
Vex
Moderator Globalny
Moderator Globalny
 
Posty: 584
Rejestracja: 11 mar 2013, 4:25
Lokalizacja: Rybnik
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Lost Heaven
Postaci w Neverwinter: Nazwa Postaci: Vexuslord
Klasa: Control Wizard

X

Postautor: lochnessryku » 24 lip 2013, 15:27

X

Awatar użytkownika
lochnessryku
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 7
Rejestracja: 18 lip 2013, 17:54
Reputacja:
Neutralny
Płeć: Facet
Gildia:


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron
Reputation System ©'