DPS - jak znaleźc?

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

DPS - jak znaleźc?

Postautor: 915 » 07 wrz 2016, 21:16

Witam, gram łucznikiem na PS4. Dzisiaj wpadł 61lvl, a i tak nie rozumiem połowy gry... To wina mojego słabego ENG. Skąd mam wiedzieć jaki mam DPS? W statystykach postaci w grze nie ma, jest tylko Maximum Hit Point, a tam mam wartość 27.000. Proszę o informację, pozdrawiam.

Awatar użytkownika
915
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 07 wrz 2016, 21:07
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Łucznik

Re: DPS - jak znaleźc?

Postautor: JumboMonster » 19 wrz 2016, 12:37

Naprawdę ciężko byłoby to wyliczyć. U mnie w przypadku mocy nieograniczonej obrażenia wahają się od 3-30k, spotkaniowej 3-90k. Jak chcesz określić siłę postaci, to patrz na ranking wyposażenia. To on określa czy możesz wejść do danego podziemia.

Awatar użytkownika
JumboMonster
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 6
Rejestracja: 22 gru 2015, 19:10
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Heian Loreweaver z Szarej Doliny

Re: DPS - jak znaleźc?

Postautor: 915 » 26 wrz 2016, 20:59

Spytałem, bo 90% wpisów na czacie i jego wszystkich kanałach w grze to wpisy graczy, którzy informują o...swoim DPS w grze. Co chwila info typu "Tank 3200dps" czy "2700+ for heroic" itd. Zastanawiałem się skąd znają swój DPS.

Awatar użytkownika
915
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 07 wrz 2016, 21:07
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Łucznik

Re: DPS - jak znaleźc?

Postautor: -Riko- » 27 wrz 2016, 9:11

witam
Ten DPS jak to określaśz to jest ogolnie przyjęte pojecie graczy określające siłę całej postaci w zadawanych obrażeniach. Natomiast GS /inaczej całkowity ranking wyposażenia/ jest informacją wskazującą, że dany gracz ma już dużó wartościowych przedmiotów zdobytych i założonych na swoim ekwipunku oraz ma już porobione kampanie, bo za zrobienie kampanii podnosi sie ten GS. Rózne postaci mają różny DPS, np. dc-kleryk...ma 3.5 GS a DPS mizerny, ponieważ jest to klasa support/pomaga drużynie przetrwać, jego DPS kształtuje się na poziomie 10 - 25k obrażeń. Natomiast np.dwurczny.GWF ma też gs 3.5 ale DPS/obrażenia kształtują sie od 50k - do nawet 500k. Wszystko zależy od, ekwipunku, uroków, towarzyszy, mountów i zrobionych kampanii i oczywiście buildu. Nawet podobni gracze, np: łotrzyk....każdy ma po 2.5 gs a ich siła rażenia/DPS moze się znacząco różnić. Jest tak dużo czynników wpływających na ten DPS, że nie mogę wszystkich ich wymienić z powodu złożoności tych zależności.

''Postać w grze dc- ''Panadol'', cw- ''Riko''....gildia ''Spartanie'' i miedzy innymi ''Łowca jeleni''.....gildia ''Spartanie Akademia''''
Awatar użytkownika
-Riko-
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy
 
Posty: 162
Rejestracja: 14 lut 2016, 13:05
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: "Spartanie" ''Spartanie Akademia"
Postaci w Neverwinter: main dc: Panadol
cw: Riko, tr: DanielB, gwf:Dymny


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron
Reputation System ©'