Dolina Lodowego Wichru

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Dolina Lodowego Wichru

Postautor: Reuenthall » 11 cze 2014, 13:42

Witam mam 2 pytania. Szukałem trochę po necie i po forum ale nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi .

1. Dolina Lodowego wichru - żeby się tam dostać potrzebuje 10k gs, 60 lvl i dar rangi 3 z sharandar lub kręgu grozy . O co chodzi z tym darem ? Mam 60 lvl, wartość sprzętu 11.5k tak więc nie mam tego daru czy jakoś tak. Jak go zdobyć ? I co to w ogole jest ? Robie już 3 dzień z rzędu misje w sharandar i kręgu grozy, i dalej kiedy gadam z tym kapitanem , nie chce mnie puscic do doliny. Myslalem ze trzeba miec odblokowane jakies tam osiagniecia w tych kampaniach ale cos tam odblokowałem i dale nic.

2. Artefakty - wiem , wiem , jest jakiś tam poradnik na forum, jest opisane CO TO artefakt ale.. Jak go zdobyć ??? Niby pisze tam żeby zajrzeć do listy artefaktów w grze i tam będzie opisane.... " AHA ? ". Wyjaśniło mi to gdzie mogę zdobyć , ale nasuwają mi się następne pytania odnośnie tego miejsca np.
a)Wieża Valindry epicka - rozumiem ze to dungeon, w takim razie kiedy go odblokuje, jak, i czy można na niego łazić bez przerwy tak jak inne epickie dungeony ?
b) Zamek malaboga - te same pytania co " a) " :D
c) Magiczny kufer - Chodzi o artefakt "Oko Lathandera " , czyli o co chodzi z tym magicznym kufrem gdzie go znaleźć itp ?
d) Zadanie : Krypta Dziewięciu - rozumiem ze chodzi o jakieś zadanie , ale na który lvl ? Gdzie to zadanie zdobędę i czy wcześniej muszę wypełnić jakieś inne misje ? To mnie szczególnie intryguje ponieważ przechodząc neverwinter omijałem zwyczajnie niektóre strefy bo zdobywałem expa na dominacjach pvp , tak wiec nie wiem czy poprostu którejś misji nie minąłem.
e) Ustronie kessela - co to ?

Dodam ze zdaje sobie sprawę ze istnieje cos takiego ak neverwinter wiki, ale jest to po angielsku i na takie pytania trudno mi będzie znaleźć odpowiedz ( a do tego ja zrozumieć ) ponieważ maj inglish is not gud.

Z góry wielkie dzięki za udzielenie mi odpowiedzi na jakieś pytania. Jeśli popełniłem błędy to przepraszam/

Awatar użytkownika
Reuenthall
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2014, 13:16
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Dolina Lodowego Wichru

Postautor: Bajbus » 11 cze 2014, 23:03

1. Dary to te pkt które podwyższają ci staty te w kampani (musisz mieć 3 takie pkt aby się tam dostać)
2
a)
Wieże Valindry musisz odblokować w kampani kregu grozy (epicki dungeon 10,5k gs)
b)
Zamek Malaboga - odblokowujesz w kampani Sharandar
c)
Magiczny kufer - gdy robisz od Konxa zadanie dzienne idziesz np do iglicy i na koncu masz dwie skrzynie jedną dostajesz za pokonania bossa a drugą możesz otworzyć jak masz rękawice... jak będziesz miał adamantytowa rękawice będziesz mial szanse na artefakt Oko Lathandera
d)
zadanie zdobędziesz n iceWD ale zeby je zdobyć musisz mieć 2 postacie na 60 lvl i muszą one mieć powyżej 10k gs jakoś tak....
e)
zapomnialem....

Awatar użytkownika
Bajbus
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2014, 22:53
Reputacja:
Neutralny
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: TR

Re: Dolina Lodowego Wichru

Postautor: Vex » 13 cze 2014, 11:40

Bajbus nie wprowadzaj ludzi w błąd ponieważ połowa z tego co napisałeś jest nie prawdziwa :)

1. Dolina Lodowego wichru to nowy content nastawiony głównie pod PvP, żeby się tam dostać potrzebujesz 60lv, odpowiedni GS i odblokowane 3 łaski z Sharandar lub Kręgu Grozy czyli jest to, to co odblokowujesz w oknie kampanii (na górze ikonka z flagą) lecz żeby tam wejść musi pogadać z Knoxem potem z kupcem który stoi przy południowej bramie w Enkalwie.
2. Pierwszy artefakt zdobędziesz na 20lv lub jeśli masz 60lv a zacząłeś znowu grać po wprowadzeniu tej opcji to będziesz miał misję właśnie na artefakt, artefakty dropią z każdego bosa z każdego dungeonu lecz jest na to bardzo mała szansa, ale jeśli zależy Tobie na większej szansie to polecam Wieżę Valindry.
a) Tak będziesz mógł chodzić kiedy tylko będzie się Tobie chciało, to jest zwykły dungeon jak wszystkie inne lecz z wielkim poziomem trudności.
b) To samo co wyżej :)
c) Magiczne kufry to są skrzynki które otwierasz dzięki rękawicy w kręgu grozy.
d) to zwykłe zadanie które nie polega na tym byś miał 2 postacie na 60lv, po prostu poszukaj, poczytaj zadanie a znajdziesz na pewno.
e) To potyczka jak inne które miałeś levelując lecz ta jest epicka:)

Awatar użytkownika
Vex
Moderator Globalny
Moderator Globalny
 
Posty: 584
Rejestracja: 11 mar 2013, 4:25
Lokalizacja: Rybnik
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Lost Heaven
Postaci w Neverwinter: Nazwa Postaci: Vexuslord
Klasa: Control Wizard

Re: Dolina Lodowego Wichru

Postautor: s-s-g » 02 lip 2014, 19:00

Witam,Jestem w trakcie tworzenia przedmiotów z czarnego lodu,jednakże nie wiem skąd zdobyć pozostałe(podstawowe) itemy.To znaczy,u Npc mogę dostać hełm,buty,naszyjnik i coś tam jeszcze.A gdzie znajdę chociażby broń,rękawice ?

Awatar użytkownika
s-s-g
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2014, 13:44
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Manipulujący Czarodziej

Re: Dolina Lodowego Wichru

Postautor: Vex » 03 lip 2014, 15:38

W dynamicznych potyczkach które pojawiają się na mapie Icewind Dale :)

Awatar użytkownika
Vex
Moderator Globalny
Moderator Globalny
 
Posty: 584
Rejestracja: 11 mar 2013, 4:25
Lokalizacja: Rybnik
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Lost Heaven
Postaci w Neverwinter: Nazwa Postaci: Vexuslord
Klasa: Control Wizard


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron
Reputation System ©'