SMITE RAF

Rozmowy o innych MMO i MMORPG.

SMITE RAF

Postautor: Blackwrath » 08 maja 2013, 17:46

Siema zachęcam do grania w Smite:)

Join me in SMITE by signing up now! My player name is Blackwrath". Click here to get started for FREE: https://account.hirezstudios.com/smiteg ... aign=email

powyżej link i nazwa konta :)


----------------------------------
Dla tych co nie znają to jest to gra w stylu DOTA, LoL etc. tylko że przeniesiona w realia mitologii z całego świata, no i z perspektywy 3-ciej osoby :)

Awatar użytkownika
Blackwrath
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 15
Rejestracja: 06 maja 2013, 22:28
Lokalizacja: Zabrze
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia:

Re: SMITE RAF

Postautor: Aniol » 12 maja 2013, 14:21

Strasznie mnie irytują tego typu posty. Napisz wyraźnie ze to jest link REFERENCYJNY... Ani nie opiszesz co to za gra ani jakiego typu a chcesz żeby ludziska klikając w link nabijali Ci jakieś punkty?
Opisz ładnie grę i jej zasady a sam zrobię konto na tym linku.

Awatar użytkownika
Aniol
Wielki Mentor
Wielki Mentor
 
Posty: 452
Rejestracja: 08 maja 2013, 12:08
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Neverwinter PL

Re: SMITE RAF

Postautor: Blackwrath » 12 maja 2013, 17:07

Nie wiem o co się czepiasz, jest wyraźnie RAF- (refer a friend) w temacie. Opis też jest wrzucony .... ale zacytuje ci go:

"Dla tych co nie znają to jest to gra w stylu DOTA, LoL etc. tylko że przeniesiona w realia mitologii z całego świata, no i z perspektywy 3-ciej osoby"

A mnie irytują osoby które czepiają się dla samego czepiania. Bez uprzedniego przeczytania postu.

Awatar użytkownika
Blackwrath
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 15
Rejestracja: 06 maja 2013, 22:28
Lokalizacja: Zabrze
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia:

Re: SMITE RAF

Postautor: KostkaOreo » 30 lip 2013, 22:09

Narazie gra jest w BETA TESTACH, ale i tak polecam :P Gram w to od roku z przerwami, ostatnio przestałem ponieważ co jakiś czas wyrzucało mnie z gry i musiałem naprawiać grę, i teraz nie chce mi się pobierać patchów :P Gra jest zajebista, ale problemem (chyba że już sobie poradzili) leaverzy, którzy w prawie każdej grze się zdarzają (przynajmniej na 1-15 lvl) ponieważ bardzo łatwo się lvl'uje konto i ludzie wychodzą kiedy chcą.

Szukam kogoś do gry, posiadam mikro, 33lvl CW 34lvl TR oraz zamierzam grać Klerykiem. Chętni pisać PW na forum Serwer dowolny :)
Nie kłuć się z idiotą, wpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
KostkaOreo
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 31
Rejestracja: 25 lip 2013, 23:46
Reputacja:
Dostrzeżony
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: MilQ, Lycossa Shift

Re: SMITE RAF

Postautor: sara736 » 06 gru 2014, 8:54

Zawsze proszę by przy takich grach podawać "czysty" adres a później http://pass4-sure.biz/ z zaznaczeniem reflinka. Bądźcie odważni i piszcie żeby się rejestrować z podanego linka bo coś tam dostaniecie :)

Awatar użytkownika
sara736
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2014, 8:46
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Kobieta
Gildia: Brak


Wróć do Inne Gry MMO

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron
Reputation System ©'