Vizards

Tutaj znajdziesz Gildie rekrutujące bohaterów.

Vizards

Postautor: Epoxyh » 17 mar 2015, 23:24

Obrazek

Gildia Vizards wita!

Jeśli tu trafiłeś(aś), to mamy nadzieję, że zainteresujesz się naszą gildią, a tym samym jej nieco dłuższą historią ukazującą kim jesteśmy i jak funkcjonujemy. Gildia 23 marca 2015 r. będzie obchodzić swoje 7 urodziny! Tak, dokładnie 7, to kawał czasu. Kilkoro z nas gra ciągle razem przez te wszystkie lata stanowiąc fundament gildii i utrzymując ze sobą przyjacielski kontakt. Nieprzerwanie występujemy pod tą samą nazwą, która nie została wybrana przypadkowo i do której mamy wielki sentyment. W tym fundamentalnym składzie grając w niejeden tytuł i poznając wielu wspaniałych ludzi łamiąc też tym samym stereotyp graczy, zawsze kierujemy się zdrowym rozsądkiem i ogólnie przyjętymi zasadami, które nie powinny być dla nikogo obce i niezrozumiałe. Gra bowiem winna być dla każdego rozrywkowym dodatkiem do życia, a nie odwrotnie - życie dodatkiem do gry. Od zawsze stawiamy na ludzi i atmosferę, którą wspólnie budujemy. Z wieloma byłymi graczami gildii z innych gier do dziś utrzymujemy kontakt [strefa VIP: klik].

Pod nazwą Vizards jesteśmy dość dobrze znani z innego tytułu MMO - cieszymy się z rozpoznawalności i dobrego zdania o nas. Zawdzięczać to możemy wspomnianemu już wcześniej klimatowi tworzonemu przez członków gildii blisko 5 lat gry, a także harmonijne, proste zasady, które każdy znał i szanował.

W Neverwinter jesteśmy dokładnie od początku czerwca 2013 - w kilku zagranicznych gildiach rozpoznaje się nas głównie dzięki uczciwości wobec innych graczy. Po ponad 3 miesiącach przerwy, do której przyczyniła się wcześniejsza restrukturyzacja, wracamy ponownie z garścią nowych pomysłów i jeszcze większą energią. Nawiązując do wspomnianej reorganizacji, która pewnie część zainteresuje - pragniemy podkreślić, że zupełnie nie tolerujemy wszelkiej maści układów, kradzieży, kłamstw, obłudy, braku szacunku do drugiego człowieka, zamiatania niewygodnych spraw pod dywan i braku moralnych hamulców. Takie i nie inne decyzje musiały zostać podjęte i obecnie, gdyby spojrzeć wstecz - ponownie przedsięwzięto by działania w ten sam i nie inny sposób. Dołączając do Vizards masz świadomość, dokąd trafiasz i do jakiego grona Obrazek

„Wszystko da się zastąpić, ale oryginał prowadzony w charakterystyczny sposób zawsze jest i będzie jeden."

Podsumowując - co u nas zastaniesz:
# dojrzałych wiekowo, rozsądnych, uczciwych graczy, dla których gra jest zabawą i odskocznią od zgiełku codzienności, a zarazem jedną z wielu form wypoczynku - zatrzymaj się, i odetchnij razem z nami!
# nie jest dla nas ważna Twoja postać - z nami i tak prędzej czy później wyciśniesz z niej wszystkie soki!
# ze względu na charakter gildii i poruszane dyskusje (nie, nie zawsze sprośne) preferujemy graczy w wieku 16+. Jeśli jednak masz mniej lat, ale „poukładane" w głowie - nie zniechęcaj się - przedyskutujemy Twój akces do naszego grona, jak w przypadku każdej nowo przybyłej osoby;
# pomocną współpracę & wspólną grę - na to kładziemy nacisk. Jesteśmy gildią - społecznością, w której należy się wspierać - w ten sposób osiągamy większe korzyści niż jednostki czerpiąc też podwójną frajdę z gry;
# pewność traktowania wszystkich jednakowo;
# stabilność w zasadach działania gildii i niezmienne zainteresowanie prowadzących codziennymi sprawami;
# permanentne rozwijanie gildii o nowe rozwiązania i pomysły;
# dopracowane i bogate w informacje centrum gildii, jakim jest nasze forum gildyjne. Znajdziesz w nim nie tylko szereg poradników, ale także wszelkie informacje o nadchodzących zmianach w grze (niekiedy ze sporym wyprzedzeniem, czy też trudno dostępne wiadomości). Tutaj możesz podzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi gry bez obawy o cenzurę, jednak zachowując konstruktywną i kulturalną krytykę;
# komunikację przez coraz popularniejszy, prosty w obsłudze komunikator Mumble. Jest on dużo lżejszy od popularnego komunikatora Team Speak (zarówno systemowo, jak i transferowo dla łącza) zawierając przy tym kilka ciekawych rozwiązań, jakich nie uświadczysz w Team Speak'u. Jedną z największych zalet jest w pełni wbudowany i spersonalizowany podgląd graczy korzystających z Twojego kanału komunikacyjnego widoczny w grze.

Na zakończenie informacja skierowana bezpośrednio do Ciebie...
Jeśli uważasz, że pasujesz do gildii i:

# jesteś stałym graczem, a nie skaczącym z kwiatka na kwiatek po gildiach czy grach;
# jesteś osobą komunikatywną;
# jesteś osobą kreatywną;
# potrafisz się samodoskonalić lubiąc jednocześnie wyzwania;
# szanujesz zasady;
# szanujesz ludzi;
# masz dystans do gry, siebie i innych;
# potrafisz pogodzić codzienne obowiązki na wspólną grę z nami;

... napisz do nas.

Jesteś byłym graczem Vizards?
Odszedłeś/Odeszłaś, podjąłeś(aś) nieprzemyślaną decyzję, nie czujesz się dobrze w innej gildii, a może przerwałeś(aś) grę z innych powodów? Napisz do nas, zobacz, czym jest obecnie prawdziwe Vizards w 100% idei prowadzenia! Przedyskutujemy Twój powrót i podejmiemy decyzję. Nic, co ludzkie, nie jest nam obce - to tylko gra.

Informacje kontaktowe:
Założyciel & Przywódca gildii: Epoxyh (@zeixvzir)
Serwer Mumble: s1.pwmumble.com Port: 3488
Forum: www.vizards.info
Kontakt z nami i wstąpienie do gildii: www.vizards.info/announcement-6.html
(na naszym forum znajdziesz szczegółowe informacje o przyjęciu oraz opis instalacji i obsługi komunikatora)

Nasz komunikator i serwer Mumble w użyciu:
(należy wspomnieć także o świetnie rozwijanym Mumble na telefony z systemem Android oraz iOS, więc również i podczas np. nudnej podróży będzie można porozmawiać z gildią!)

Obrazek Obrazek


Serdecznie zapraszamy - przekonaj się sam(a), jak jest w Vizards lub popytaj o nas dowolnego gracza gildii.
(liczba miejsc ograniczona)

Awatar użytkownika
Epoxyh
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2015, 23:02
Lokalizacja: Leszno
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Vizards
Postaci w Neverwinter: Epoxyh

Wróć do Gildie Neverwinter

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron
Reputation System ©'