Drzwi i Questy poboczne.

Problemy Techniczne z Foundry Neverwinter!

Drzwi i Questy poboczne.

Postautor: Killedge » 05 sie 2013, 13:32

Witam,

Mam dwa problemy odnośnie Foundry, wynikające zapewne z mojej niewiedzy.

ad1. Quest zaczyna się w Enklawie, idziemy do bramy i przenosimy się na stworzoną przeze mnie mapę. Znajduje się tam karczma i moje pytanie brzmi jak zrobić by po "naciśnięciu" na drzwi przeniosło nas do środka? (mapę wnętrza mam już gotową).
ad2. W karczmie znajdują się różne postacie i podczas rozmowy z jedną dostajemy od niej pobocznego questa (tylko nie wiem jak?, mam kwestię, ale jak powinna być zakończona?), którego to możemy wypełnić na zewnątrz karczmy.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Awatar użytkownika
Killedge
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2013, 13:14
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Łotrzyk

Re: Drzwi i Questy poboczne.

Postautor: Tomislaw » 05 sie 2013, 13:45

Ad1.To zależy czy wnętrze masz ustawione na osobnej mapie czy tej samej. W pierwszym przypadku wystarczy ustawić jedną część teleportu przed drzwiami a drugą w wnętrzu karczmy. Jeżeli karczma znajduje się na innej mapie to:
1. Wchodzisz w Story (tam gdzie ustalasz cele misji)
2. Dodajesz nową mapę
3. W Map Transition wybierasz przedmiot po którego naciśnięciu ma Ciebie przenieść na drugą mapę.

Ad.2 Przy robieniu w foundry questów pobocznych nieważne jak zakończysz dialog. Możesz spróbować zrobić, że po osiągnięciu danej ścieżki dialogowej pojawią się gdzieś wrogowie, jakieś drzwi nie będą zamknięte czy pojawi się jakiś BN.

Awatar użytkownika
Tomislaw
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 25
Rejestracja: 15 lip 2013, 14:01
Reputacja:
Neutralny
Płeć: Facet
Gildia: Neverwinter PL
Postaci w Neverwinter: Tomislaw


Wróć do Foundry - Problemy Techniczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron
Reputation System ©'