Strona 1 z 1

Pytanie od nowego

Post: 26 cze 2014, 12:44
autor: pallaris
Witam,poczytałem faq oraz forum odnośnie początkującego gracza,i chciałbym zadać pytania na które nie znalazłem odpowiedzi:

Pierwsze pytanie:

Czy gracze są podzieleni na swego typu "królestwa" które toczą ze sobą wojny,jak w większości gier mmo? Chcę zacząć grę z paroma znajomymi i głupio by było gdyby się okazało że ja wybrałem krasnoluda,kto inny półelfa i przez to jesteśmy po przeciwnych stronach.

Drugie pytanie:

Czy w grze istnieją swego rodzaju "kanały" i jeżeli tak to jak je zmieniać.Zacząłem grać ze znajomym..sam początek biegaliśmy razem,jednak po wejściu do miasta mimo że staliśmy w tych samych miejscach to nie widzięliśmy się nawzajem.

Jeżeli pytania są głupie to przepraszam,jednak prosiłbym o wyrozumiałe odpowiedzi.

Re: Pytanie od nowego

Post: 26 cze 2014, 13:24
autor: Aniol
Na początku nie ma żadnych królestw. Więc bez obaw że będziecie po przeciwnej stronie. Chyba ze podczas PvP w Icewind Dale opowiecie się po przeciwnych frakcjach ,ale to dopiero od 60 lev, a do tego czasu poznasz o co chodzi.
W lokacjach są "kanaly". Klikając na niebieski klejnot przy minimapie rozwinie się ich lista , tam zaznaczone jest kto gdzie jest i można się przenosić.

Re: Pytanie od nowego

Post: 26 cze 2014, 17:22
autor: susel5
pallaris » dzisiaj, 12:44 pisze:po wejściu do miasta mimo że staliśmy w tych samych miejscach to nie widzięliśmy się nawzajem.


Możecie stworzyć ze znajomym 2-osobową drużynę. Przy zmianie lokacji trzeba poczekać przy bramie na resztę drużyny a następnie przenoszeni jesteście razem.