Strona 1 z 1

Problem z potyczką

Post: 01 kwie 2016, 21:04
autor: Avi
Witam.

Mam pewien problem z grą. Szukałem na forach angielskich i polskich i niestety nic nie znalazłem. Może tutaj ktoś "ogarnięty" mi pomoże.
Problem polega na tym że nie mogę dołączyć do potyczki. Jestem ze znajomymi w poczekalni, nawet w jednej drużynie. I kiedy znajduje mapę i ludzi, nie wyświetla mi się okienko do akceptacji. Reszta znajomych ma wszystko ok, wciskają shift + 1 i jest ok. Tylko nie u mnie. Znajomych normalnie akceptuje, z drużyną również, wciskam klawisze i jest ok, tylko z tym cholerstwem jest problem. Jestem w kolejce, wszystko ok, a akceptacji brak, nie wyświetla się wgl. Mam nadzieje ze dosyć dokładnie wyjaśniłem i znajdzie się ktoś kto pomoże. Lvl na potyczkę mam, w razie gdyby ktoś pytał.

Z góry dziękuję za pomoc ;)

Re: Problem z potyczką

Post: 02 kwie 2016, 14:47
autor: Shanni
Witam.

Mam ten sam problem i nawet zrobiłem reinstalacje gry i nadal jest ten sam problem z dołączeniem do potyczki. :mysli:
Również będę wdzięczny za jakąś podpowiedź co z tym zrobić.

Pozdrawiam. :dobrze:

Re: Problem z potyczką

Post: 02 kwie 2016, 16:35
autor: bulek20
Było coś takiego dawno po patchu to naprawili , możesz jeszcze zmienić mapkę i tam próbować dołączyć mi tak parę razy zadziałało.

Re: Problem z potyczką

Post: 02 kwie 2016, 17:46
autor: Avi
Mówisz ze było to dawno temu i naprawili, więc skąd się to u mnie wzięło i u kolegi który napisał wyżej ?
Spróbuję ze zmianą mapki

Re: Problem z potyczką

Post: 02 kwie 2016, 18:33
autor: bulek20
Avi » 36 min temu pisze:Mówisz ze było to dawno temu i naprawili, więc skąd się to u mnie wzięło i u kolegi który napisał wyżej ?
Spróbuję ze zmianą mapki


Jak skąd przecież był nowy dodatek i znowu coś sknocili , nie tylko Wy dwoje tak macie , trzeba czekać aż usuną błąd nie pomoże reinstal gry.

Re: Problem z potyczką

Post: 03 kwie 2016, 12:38
autor: Avi
Zmiana mapki nie pomaga. Szukałem ekipy będąc na każdej możliwej mapce. Sprawdziłem spójność plików. Nic, nadal okienko akceptacji nie wyświetla się. Pomyślałem że to może wina steama, ale moi znajomi nie maja tego problemu, a również graja na tej platformie. Zrobiłem zgodność z xp (już łapie się wszystkiego czego mogę) i nic. Ma ktoś może jeszcze jakieś pomysły ?

Re: Problem z potyczką

Post: 05 kwie 2016, 15:02
autor: Shanni
Witam.

Ja już sobie z tym poradziłem, ale moja metoda ci się nie spodoba i tak planowałem to już od dłuższego czasu, po prostu zrobiłem pełną reinstalacje systemu bo był zaśmiecony i to mi pomogło teraz gram bez problemu a i system mam świeżutki. :smile:
Nie wiem może tobie uda się to w mniej pracochłonny sposób zrobić tak więc powodzenia. :dobrze:

Pozdrawiam.

Re: Problem z potyczką

Post: 05 kwie 2016, 16:27
autor: Avi
To sobie jednak daruję te potyczki, skoro mam teraz dla jednej gry robić reinstalację systemu ;) ktoś może skorzysta z tego pomysłu. Dzięki za radę ;)