Strona 1 z 1

Wieści i Artykuły

Post: 09 kwie 2013, 18:00
autor: Sarr
Hej, mieszkańcy Neverwinter!

Ok, mamy już parę dodatków, między innymi możliwość pisania Artykułów i Wieści wprost z Portalu :). Do czego bardzo gorąco zachęcam.
Sprawdźcie tu na górze: http://www.neverwinter.com.pl

Warto poćwiczyć! Wieści możecie czerpać ze strony oficjalnej Neverwinter, oficjalnego Facebooka i innych źródeł, jak liczne zachodnio-języczne Portale o grach MMO, w których o naszej grze pisze się coraz więcej i coraz bardziej entuzjastycznie.

Powstała również grupa "Redaktorzy", w której póki co jestem tylko ja i Vex, ale z czasem będzie nas więcej. Wolałbym jednak nie dodawać ludzi, którzy nic nie piszą - bo tak naprawdę napisać arta może każdy. Każdy z Was jest u nas Autorem, tak jak każdy w Neverwinter MMORPG może tworzyć własne przygody :).

Chyba niewiele więcej dziś zrobię z bardzo prozaicznego powodu - mam masakryczną migrenę :/. Za dużo pracy przy kompach (serwis komputerowy), trzeba trochę odpocząć.
Natomiast możecie już swobodnie dodawać swoje wszelkie możliwe teksty. I spokojnie, zanim pojawią się na stronię muszę je jeszcze przeczytać i zatwierdzić :). Także wszystko jest fail-safe.

W przyszłości zaś mianuję spośród Redakcji/Kapituły swoich zastępców i ci najsprawniejsi w piśmie, sprawni również merytorycznie i godni zaufania otrzymają przywilej zatwierdzania i publikowania tekstów graczy. Czyli mieszkańców Neverwinter.com.pl :).

Dzięki Wam bardzo że jesteście, jeśli się przyłożymy, zrobimy tu najlepszy Portal NWO w Europie : ].
I takie właśnie ambitne cele trzeba sobie stawiać.

Pokłony dla Was,
Sarr