Strona 1 z 1

Najnowsze zmiany w grze

Post: 08 maja 2017, 12:44
autor: Rozarh
Widzę, że poza 10 stronami śmieci od botów nikt nie opisał zmian w grze po ostatnim dużym update, więc napiszę co zauważyłem:

1. W strongholdzie można wejść do CityHall - można go sobie umeblować po swojemu jak się ma ładniejsze meble.
2. W profesjach pojawiło się parę pozycji do tworzenia mebli, niestety brakuje surowców a nie wiem skąd je wziąć :(
3. Zmienił się poziom wyposażenia - bronie mają nowe poziomy itp. Cały system został chyba przeliczony na nowo...
4. Za zamkiem mamy 4 dodatkowe stragany, które buduje się na tydzień i doładowują gildię różnymi itemami w zależności co zbudujemy - coś a'la Jubilee Trader, ale działają przez cały rok a nie w trakcie jubileuszu!
5. Możliwość szybkiej wymiany szkolenia postaci - teraz mamy jedną postać, którą możemy przerobić w ciągu kilku sekund z PvE na PvP i odwrotnie. Zmiana już była wcześniej, ale się z niej wycofano. Teraz poza zmianą stroju (co było w wersji pierwotnej) można się przeszkolić od nowa :) Po dodaniu drugiego darmowego slotu musimy ustawić wszystkie szkolenia od początku (łaski, punkty mocy itp.). Można mieć więcej niż dwa sloty ale kolejne trzeba kupować za ZEN :(
6. Stopień zaawansowania przebywanych kampanii ma teraz nowy wygląd (jest przeniesiony do dziennika) dopiero po wejściu w szczegóły dostajemy stare ekrany z przebiegiem kampanii.

Więcej póki co nie zauważyłem. Nowych misji nie opisuję, bo jeszcze nie wszystkie kampanie mam otwarte - idę po kolei :)