Strona 1 z 1

[DRAGON] Starzec poszukuje gildii do szklanki i rąbanki.

Post: 03 sie 2013, 15:15
autor: 65XE
Witajcie.

Jak w temacie. Sędziwy już człek (rocznik 1979) poszukuje gildii. Miałem już nawet jedną na oku, ale wygląda na to, że mnie olali sikiem falistym.

Krótko o mnie:
Moja postać to specjalista w broni dwuręcznej, na tą chwilę dopiero 32 lvl, ale to się z czasem zmieni. Następną postać jaką zrobię, to będzie healer.

Czego szukam:
Szukam gildii do PvE/PvP. Mam mizerne doświadczenie w grach MMO, ale łeb na karku i szybko się uczę. Potrzebuję ludzi, od których zdobędę wiedzę, będę mógł coś podpatrzec (buildy itd.), oraz takich z którymi będę mógł wspólnie pograć (dungeony, areny itd.). Chciałbym dołączyć do ekipy, która nie musi być od razu nie wiadomo jak pro. Jedyny warunek, to gra z ludźmi dorosłymi.

Czego nie szukam:
Kinder gildii. Pisząc, że chciałbym grać z ludźmi dorosłymi nie koniecznie mam na myśli samych 18 - 19 latków. Jeśli Wasza gildia to w większości gołowąsy spod znaku hh, z krokiem w kolanach jakby ktoś Wam w spodnie nasrał, witający się "elo" to szkoda Waszego i mojego czasu.

Podsumowując, mam nadzieję, że jakieś stare konie przygarną mnie do siebie i będziemy mogli wieczorami, przy wspólnym ale siekać hordy przeciwników dobrze się przy tym bawiąc. TSa i mikrofon oczywiście posiadam.

Pozdrawiam i liczę na jakąś propozycję tu, na pw, bądź w grze. Z fartem!

P.S. Mój tag z gry, to : GOTREK [email protected]

Re: [DRAGON] Starzec poszukuje gildii do szklanki i rąbanki.

Post: 03 sie 2013, 15:55
autor: 1GurU9
Witam,

i zapraszam serdecznie o ile nie zniechęci Cię rekrutacja :)
gildie-neverwinter/fun-over-everything-zaprasza-18-t689.html

Pozdrawiam