Towarzysz klasy: Ulepszenie

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Towarzysz klasy: Ulepszenie

Postautor: Eviar » 22 wrz 2013, 17:26

Witam. W grze zauważyłem trzech towarzyszy, którzy mogą podnosić statystyki. Jest to kot, kamień mocy loun i oczarowujący kamień loun.
Jak konkretnie działają te "ulepszacze"? Czy (nie licząc że kamień loun jest zielony, a pozostałe niebieskie) towarzysze czymkolwiek nie różnią, nie licząc miejsc na przedmioty oraz zróżnicowanie miejsc na atak/obronę w przypadku kamieni runicznych?
Zacząłem grę TR, ale jest ich po prostu zbyt wiele. Chciałbym kupić towarzysza dla nowej postaci. Zapewne kapłana. To chyba nie jest, z jakiś nieznanych mi powodów, zły pomysł?

Ostatnie pytanie, niezwiązane z powyższym. Na TR mam 25% siły odbicia ataku. Czy możliwe jest zwiększenie tej siły poprzez zwiększenie samej szansy na odbicia?
Wszystkim dziękuję za odpowiedzi. Za najbardziej wyczerpujące przewiduję odpowiednią nagrodę.

Awatar użytkownika
Eviar
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 5
Rejestracja: 15 sie 2013, 17:30
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Towarzysz klasy: Ulepszenie

Postautor: komar89 » 03 paź 2013, 13:25

"ulepszacze" jak to nazwałeś podnoszą statystyki crit, atak itp. Każdy co innego najlepiej jak byś wybrał kamień loun albo kota.

Awatar użytkownika
komar89
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:20
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Towarzysz klasy: Ulepszenie

Postautor: pompon » 03 paź 2013, 20:03

Nie piszesz jaki masz lvl ale kapłan na początku gry to najlepszy wybór - oszczędność na potkach i trochę większa przeżywalność, na 60lvl w instancjach bez wartości bo pada na hita a co gorsze może zagrować moby które pt próbuje ominąć.
Na 60lvl kamienie albo kot tu znajdziesz niezłą analizę: http://nw-forum.pl.perfectworld.eu/show ... hp?t=20522

Awatar użytkownika
pompon
Miejscowy Bohater
Miejscowy Bohater
 
Posty: 55
Rejestracja: 03 maja 2013, 0:36
Reputacja:
Dostrzeżony
Płeć: Facet
Gildia:

Re: Towarzysz klasy: Ulepszenie

Postautor: Pregos » 14 lis 2013, 18:04

Mam pytanie co do kapłana: czy warto go ulepszać do zielonego i wyżej? Czy kupić innego leczącego towarzysza? (Jeśli tak to jakiego). Pomijam ich przydatność na 60 lvl.

Awatar użytkownika
Pregos
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 3
Rejestracja: 05 lis 2013, 11:48
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Towarzysz klasy: Ulepszenie

Postautor: Aniol » 14 lis 2013, 19:29

Na 60 lev kapłan jest już mało przydatny ( według mojej opinii) Lepiej zebrać fundusze na towarzysza który podnosi staty wtedy można pozostałe zwiększyć dzięki swojemu equi i kamieniom

Awatar użytkownika
Aniol
Wielki Mentor
Wielki Mentor
 
Posty: 452
Rejestracja: 08 maja 2013, 12:08
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Neverwinter PL

Re: Towarzysz klasy: Ulepszenie

Postautor: gruszka66 » 21 lis 2013, 10:43

Nie warto ulepszać kapłana :D :ojoj:

Awatar użytkownika
gruszka66
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2013, 10:41
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron
Reputation System ©'