Gdzie są moje ZEN :):)

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Gdzie są moje ZEN :):)

Postautor: monikki » 01 paź 2013, 12:19

Hej,

dokonałam wczoraj zamiany astralnych diamentów na monety Zen. Diamenty zniknęły - co jest całkiem normalne, a Zen się nie pojawiły - co juz nie jest normalne. Robiłam to po raz pierwszy i nie bardzo się znam. W skrzynce pocztowej nic się nie pojawiło, na stronie oficjalnej w zakładce transferuj ZEN tez sie nic nie pojawiło. Dla pewności w oknie wymiany pojawił się komunikat, że dokonano zakupu.

Proszę o pomoc :)

Awatar użytkownika
monikki
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 3
Rejestracja: 01 paź 2013, 12:15
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Kobieta
Gildia: Brak

Re: Gdzie są moje ZEN :):)

Postautor: Bipina » 01 paź 2013, 13:57

W jaki sposób mogę wymienić Astralne Diamenty w grze?

A: To jest opcja “Kup ZEN”.

B: Ta sekcja wyświetla najlepsze oferty sprzedaży ZEN.

Przykład: wiersz 1 informuje, że 3938 ZEN jest dostępnych za 348 oszlifowanych Astralnych Diamentów za 1 sztukę ZEN.

Obrazek

C: Ta sekcja wyświetla Twoje aktywne oferty na giełdzie. Jeśli chcesz anulować ofertę kliknij na nią, aby ją zaznaczyć, a następnie kliknij przycisk “Przestań”. Anulowanie oferty spowoduje powrót Twoich Astralnych Diamentów do „bilansu wymiany” (F).

Obrazek


D: W tej części deklarujesz ile Astralnych Diamentów chciałbyś przeznaczyć na kupno ZEN. Wszystkie 3 pola powinny być wypełnione wartościami, a ilość Astralnych Diamentów, jaką wydasz na wymianę zostanie automatycznie zaktualizowana po wprowadzeniu przez Ciebie ilości ZEN i wybraniu oferty, z której chcesz skorzystać, aby dokonać zakupu.

Przykład: Jeśli chcesz złożyć ofertę na zakup 10 ZEN powinieneś umieścić „10” w polu „Ilość ZEN do kupienia”, a następnie kwotę Astralnych Diamentów, jakie jesteś skłonny zapłacić za 1 sztukę ZEN. Pole kwoty Astralnych Diamentów, jaką wydasz na wymianę zostanie automatycznie zaktualizowana po wprowadzeniu przez Ciebie powyższych wartości.


Obrazek

E: Po wprowadzeniu informacji w powyższych polach (D), kliknij przycisk “Wystaw”, aby potwierdzić i złożyć ofertę na zakup ZEN. Po wprowadzeniu oferty zakupu suma Astralnych Diamentów, jaką zamierzałeś wydać na zakup ZEN zostanie natychmiast zabrana z Twojego konta. Jeśli znajdziesz ofertę ZEN po niższej cenie lub chcesz wycofać swoją ofertę, zanim zostanie ona zrealizowana, to masz możliwość odzyskania Astralnych Diamentów z powrotem, o czym wspomniano wyżej. Uwaga: ZEN zakupione poprzez wymianę są przypisane do Neverwinter.

Jeśli nie istnieje odpowiednia dla Ciebie oferta, która pasuje do zadeklarowanej przez Ciebie ilości i ceny, możesz otrzymać jedynie część zamówienia lub też zostanie ono spełnione w późniejszym czasie, gdy pojawi oferta zgodna z Twoimi oczekiwaniami.
F: Ta sekcja pokazuje aktualne saldo wymiany. Anulowanie oferty spowoduje powrót twoich Astralnych Diamentów do „bilansu wymiany”. Wszystkie przyszłe oferty będą obciążały w pierwszej kolejności ten bilans, ponadto możesz wypłacić dostępne Astralne Diamenty i ZEN z salda wymiany w dowolnym momencie.


Obrazek

G: Ta sekcja pokazuje Twoje aktualne saldo Astralnych Diamentów oraz ZEN, które znajdują się na Twoim koncie.

Obrazek

Źródło: http://nw.pl.perfectworld.eu/news/przewodnik-astralne-diamenty/

"O to chodzi jedynie
By nap­rzód wciąż iść śmiało
Bo zaw­sze się dochodzi
Gdzie in­dziej niż się chciało "

Klasa: Trickster Rogue
Rasa: Krasnolud
Nick: Annalise
Awatar użytkownika
Bipina
Moderator
Moderator
 
Posty: 242
Rejestracja: 02 maja 2013, 10:25
Lokalizacja: Lublin, Polska.
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Kobieta
Gildia: Brak


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron
Reputation System ©'