Donek pyta

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Donek pyta

Postautor: Donek » 29 lip 2013, 11:13

Cześć wszystkich jako że to mój pierwszy post to w mało kreatywny sposób się przywitam

Szcześć Boże :wink:


PYTANIA

1.A teraz przejdźmy do rzeczy... gram zbrojnym strażnikiem,tarczownikiem,rycerzykiem czy jak kto określa tę postać
na swój sposób moja idea polega na tym aby z postaci zrobić czysto typowego tanka którego ciężko ruszyć i tu pytanie do
was na jakie bonusy patrzeć/dodawać w zbrojach,mieczach, tarczach itp. ew. towarzyszu

2.jaką wartość łączna obrony musiała by mieć moja postać aby ta "niezniszczalność" była odczuwalna?
czy jest jakaś możliwość aby tarcza wytrzymywała więcej niż 4 ciosy bossa ? czy to może zależy od poziomu tarczy ?
bo w takim razie tarcza którą posiadam musi być naprawdę chu kurtyzana wa

PYTANIO/PŁACZ

3.Kolejne pytanie odnosi się naszego towarzysza, serio ? (chodzi mi o kapłankę którą możemy nabyć za 5 złotych monet)
w towarzyszach nie miałbym się do niczego przyczepić to urozmaicenie jest całkiem przyjemne tylko pytanie czy inteligencja
naszego towarzysza musi się równać z zakrętką od słoika ? dlaczego za każdym razem jak walczę z najbardziej przypakowanym
bossem (jak na mój poziom) to nasz ukochany towarzysz musi wbiec w tym momencie gdy owy boss wali atak obszarowy
czym się dla naszego towarzysza kończy szybkim odesłaniem do szpitala polowego :dobranoc: tak praktycznie jest co każde wskrzeszenie
naszego dzielnego pomagiera z zapałem do naśladowania Rambo oraz byciem mięsem armatnim.


Ogólnie to dziękuje za przeczytanie tego, jeżeli ten długo/krótki monolog zabrał ci od 5-10 minut życia to pamiętaj


REKLAMACJI NIE UWZGLĘDNIAM

Nie dyskutuj z debilem bo później pokona cię "inteligencją" +/- Daje kiedy ktoś na to zasługuje
Awatar użytkownika
Donek
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 16
Rejestracja: 23 lip 2013, 12:06
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Zbrojny Strażnik: Poziom: 60

Re: Donek pyta

Postautor: KostkaOreo » 30 lip 2013, 20:18

1.Dopiero zaczynam grać w NW, ale u zbrojnego to chyba obrona/wytrzymałość/regeneracja/moc/odbicie/ozdrowienie(?)
2.Więcej obrony musisz mieć chyba ;P
3.Kapłanke dostajesz za darmo na 16 :P A skąd mam to do cholery wiedzieć xD może dokup mózg.

Szukam kogoś do gry, posiadam mikro, 33lvl CW 34lvl TR oraz zamierzam grać Klerykiem. Chętni pisać PW na forum Serwer dowolny :)
Nie kłuć się z idiotą, wpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
KostkaOreo
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 31
Rejestracja: 25 lip 2013, 23:46
Reputacja:
Dostrzeżony
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: MilQ, Lycossa Shift


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron
Reputation System ©'