Wysłana wiadomość

Problemy z grą? Żadna klątwa nie działa? Pisz tutaj!
Opisujemy wyłącznie problemy dotyczące działania gry, komputera i Rejestracji do Neverwinter.

Wysłana wiadomość

Postautor: krawcu76 » 23 mar 2016, 18:44

Witam bardzo serdecznie proszę o pomoc w sprawie źle wysłanej wiadomości. A więc sprawa wygląda tak miałem przesłać sobie na 2 postać itemy nick Postaci zaczyna się na Tomek ... i w gildii jest też sam Tomek i się pomyliłem i wysłałem te itemy do nie tego Tomka co trzeba i teraz on się wypiera i twierdzi, że nie dostał tej wiadomości z itemami, ale pozostałe w których pisałem żeby mi oddał dostał... Więc moje pytanie brzmi gdzie to dalej zgłosić na forum? Czy w ogóle da się coś z tym zrobić czy przepadło? I administracja się nawet nie podejmie sprawdzenia? Czy mogę jakoś sam sprawdzić wysłane wiadomości czy coś?? Pozdrawiam i proszę o pomoc :)

Awatar użytkownika
krawcu76
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 9
Rejestracja: 30 sty 2016, 21:29
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Bractwo Cienia
Postaci w Neverwinter: CW 60 lvl
TR 70 lvl
GWF 63 lvl
OP 60 lvl
TR 56 lvl

Re: Wysłana wiadomość

Postautor: bulek20 » 23 mar 2016, 19:37

Nic nie zrobisz administracja forum nie ma takiej możliwości , nie sprawdzisz wysłanych wiadomości . Musisz dogadać się z Tomkiem w końcu jesteście w jednej Gildii. Następnym razem daj sobie do banku na wspólne konto tam sobie odbierzesz na drugiej postaci.

To jest forum fanowskie Neverwinter

Awatar użytkownika
bulek20
Harfiarze
Harfiarze
 
Posty: 270
Rejestracja: 05 paź 2013, 20:57
Lokalizacja: Racibórz
Reputacja:
Zaufany
Płeć: Facet
Gildia:
Postaci w Neverwinter: CW_Diablę

Re: Wysłana wiadomość

Postautor: krawcu76 » 23 mar 2016, 19:58

bulek20 » 19 min temu pisze:Nic nie zrobisz administracja forum nie ma takiej możliwości , nie sprawdzisz wysłanych wiadomości . Musisz dogadać się z Tomkiem w końcu jesteście w jednej Gildii. Następnym razem daj sobie do banku na wspólne konto tam sobie odbierzesz na drugiej postaci.

To jest forum fanowskie Neverwinter



Postać była na innym koncie, a Tomek się nie śpieszy z oddaniem. Czyli przepadło?

Edit: Chodzi mi czy jak napisze na ogólnym forum Neverwinter to dadzą rade coś podziałać? I jeśli tak to gdzie to napisać? Normalnie na support czy jakiś konkretny dział?

Awatar użytkownika
krawcu76
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 9
Rejestracja: 30 sty 2016, 21:29
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Bractwo Cienia
Postaci w Neverwinter: CW 60 lvl
TR 70 lvl
GWF 63 lvl
OP 60 lvl
TR 56 lvl

Re: Wysłana wiadomość

Postautor: bulek20 » 23 mar 2016, 20:14

Jak przepadło jak Tomek ma , pogadaj na PW z liderem.
Ogólnego forum Neverwinter nie ma znikło przy przenoszenie na ARC a do supportu możesz pisać ale wątpię że coś zdziałają .
masz link. http://www.arcgames.com/pl/games/neverwinter

Awatar użytkownika
bulek20
Harfiarze
Harfiarze
 
Posty: 270
Rejestracja: 05 paź 2013, 20:57
Lokalizacja: Racibórz
Reputacja:
Zaufany
Płeć: Facet
Gildia:
Postaci w Neverwinter: CW_Diablę

Re: Wysłana wiadomość

Postautor: krawcu76 » 23 mar 2016, 20:26

bulek20 » 10 min temu pisze:Jak przepadło jak Tomek ma , pogadaj na PW z liderem.
Ogólnego forum Neverwinter nie ma znikło przy przenoszenie na ARC a do supportu możesz pisać ale wątpię że coś zdziałają .
masz link. http://www.arcgames.com/pl/games/neverwinter


On uparcie twierdzi, że nie ma. A z liderem rozmawialiśmy, ale co On może? Przecież nie sprawdzi wysłanych wiadomości.

Awatar użytkownika
krawcu76
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 9
Rejestracja: 30 sty 2016, 21:29
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Bractwo Cienia
Postaci w Neverwinter: CW 60 lvl
TR 70 lvl
GWF 63 lvl
OP 60 lvl
TR 56 lvl


Wróć do Neverwinter - Pomoc Techniczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron
Reputation System ©'