Pieczęć astralna a Bossy

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Pieczęć astralna a Bossy

Postautor: MistGun » 26 lut 2015, 17:37

Witam
Mimo, że posiadam kapłana 60 lvl 13k GS to jestem początkującym graczem (może trafniejszym było by: mało doświadczonym gdyż do tej pory grałem sam, praktycznie nie rozmawiając z nikim w grze) i ostatnio zdarzyła mi się przykra sytuacja.
Otóż podczas walki z Taimat zostałem strasznie zhejtowany za użycie na jednej z głów skilla pieczęć astralna. Nie wyjaśniono mi jednak czemu nie powinienem jej tam używać. Od czasu wysłuchania tych obraźliwych słów pod moim adresem wręcz boję się używać tego skilla na czymkolwiek będąc w PT.
Wyjaśni mi ktoś o co chodzi z tym skilem? Dlaczego nie powinno się używać go na Tiamat i czy może są jakieś inne moby na których nie powinno się tego używać?

Awatar użytkownika
MistGun
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2014, 21:46
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Pieczęć astralna a Bossy

Postautor: LinaInbervse » 26 lut 2015, 19:48

No bo dlatego , że Pieczęć Astralna i Tarcza Astralna strasznie zacinają grę nawet na dobrym komputerze i przez to można przegrać tiamat , a nie wygrać.Chyba tyle na używanie tych Astralek u DC na tiamat.

Awatar użytkownika
LinaInbervse
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 6
Rejestracja: 31 gru 2014, 21:34
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Pieczęć astralna a Bossy

Postautor: MistGun » 26 lut 2015, 20:02

Tak podejrzewałem. Ale trochę dziwi, że mój staruszek z 2gb ram i kartą 512mb się nie ciął. Rozumiem, że to też wina 25 osobowego party. A czy na 5 osobowej wyprawie też lepiej nie używać tych skili?

Awatar użytkownika
MistGun
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2014, 21:46
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Pieczęć astralna a Bossy

Postautor: ENEROZRM » 27 lut 2015, 11:32

Tarcza tnie grę a Pieczęć potrafi dodatkowo zbugować instancje.W party na dungi 5 osobowe możesz spokojnie używać obu skilli nikt się za to nie przyczepi.Polecam Ci także znalezienie gildii wtedy łatwiej Ci się będzie grało.Pozdro

Awatar użytkownika
ENEROZRM
Harfiarze
Harfiarze
 
Posty: 211
Rejestracja: 26 lip 2014, 0:21
Reputacja:
Respektowany
Płeć: Facet
Gildia: Polish Domination
Postaci w Neverwinter: GWF,TR,CW,DC,HR,SW


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron
Reputation System ©'