Szukam gildii

Pisz tutaj, jeżeli szukasz konkretnej Gildii i wciąż nie znalazłeś interesującej Cię oferty.

Szukam gildii

Postautor: Hansz » 07 sty 2015, 10:51

Witam wszystkich serdecznie. Jako że jestem nowym graczem w Neverwinter, chciałbym dołączyć do gildii. Powód chodzi o wytłumaczenie aspektów tej gry czyli wszystkie możliwe zarobki, foundry, ulepszenia, profesje itd. itp. Mam zbrojnego strażnika na 60 lvl ( robiłem go pod hybryde według buildu Johnosa Case nie wiem czy ten build jak i jego eq jest aktualne na te czasy). Skype dostępny TS3 nie ma problemu. Wiek hmm nie wiem napisze 30+ bo może się wstyd przyznać ;). W grze jestem pod nickiem Zgredek.

Awatar użytkownika
Hansz
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 5
Rejestracja: 07 sty 2015, 10:41
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Zbrojny Strażnik

Re: Szukam gildii

Postautor: ENEROZRM » 07 sty 2015, 14:31

Witam zapraszam Cię na rozmowe w sprawie gildii na mój Ts.IP: TsBox.pl pokój13 kanał neverwinter znajdziesz mnie na nicku Enero

Awatar użytkownika
ENEROZRM
Harfiarze
Harfiarze
 
Posty: 211
Rejestracja: 26 lip 2014, 0:21
Reputacja:
Respektowany
Płeć: Facet
Gildia: Polish Domination
Postaci w Neverwinter: GWF,TR,CW,DC,HR,SW

Re: Szukam gildii

Postautor: Rogue » 08 sty 2015, 9:19

Kolego jeśli szukasz swojego miejsca, zapraszam Cię do gildii, którą planuje stworzyć ( "Podłe Mrówki" )

Awatar użytkownika
Rogue
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2015, 23:55
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: CZEMU NIE PODASZ SWOJEJ GILDI CWANIACZKU?
Postaci w Neverwinter: TROPICIEL KRETYNÓW

Re: Szukam gildii

Postautor: bulek20 » 10 sty 2015, 13:38

Hansz » 07 sty 2015, 10:51 pisze:Witam wszystkich serdecznie. Jako że jestem nowym graczem w Neverwinter, chciałbym dołączyć do gildii. Powód chodzi o wytłumaczenie aspektów tej gry czyli wszystkie możliwe zarobki, foundry, ulepszenia, profesje itd. itp. Mam zbrojnego strażnika na 60 lvl ( robiłem go pod hybryde według buildu Johnosa Case nie wiem czy ten build jak i jego eq jest aktualne na te czasy). Skype dostępny TS3 nie ma problemu. Wiek hmm nie wiem napisze 30+ bo może się wstyd przyznać ;). W grze jestem pod nickiem Zgredek.


Witaj zawsze do nas możesz dołączyć , bez zbędnych formalności. gildie-neverwinter/gildia-bekarty-wojny-t1648.html :wink:

Awatar użytkownika
bulek20
Harfiarze
Harfiarze
 
Posty: 270
Rejestracja: 05 paź 2013, 20:57
Lokalizacja: Racibórz
Reputacja:
Zaufany
Płeć: Facet
Gildia:
Postaci w Neverwinter: CW_Diablę


Wróć do Szukam Gildii

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron
Reputation System ©'